Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány havi fiezetésedért...

Hány havi fiezetésedért vállallnád be, hogy életed végéig neon zöld színű lenne az egész orrod?

Figyelt kérdés
Nem fedheted el, nem simnkelheted le, stb. Ha bármivel próbálkozol, hogy eltüntesd, azonnal meghalnál.
márc. 20. 12:42
 1/9 anonim válasza:
100%
muszáj ezeket a végtelenül debil kreténkérdéseket tolni...? minek kell ezeket kiengedni egyáltalán az oldalra?
márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát most kikerekedett a szemem a kérdés láttán, ne haragudj😅


Semennyiért.

márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ennek a kérdésnek mi értelme, ebben a csoportban?

Nem a humor kategóriában lenne a helye?

márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van aki eladja a fél veséjet. Vagy, "véletlenül" levágja a munkahelyen az egyik gép az ujját, hogy a biztosító fizessen. Mindkettőre van példa. Sokmindenre hajlandóak az emberek penzért...
márc. 20. 13:16
 5/9 anonim válasza:
ez igaz petika, de két lovat is egymásután...?
márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A szükség nagy úr
márc. 20. 13:28
 7/9 anonim válasza:

Nem havi fizuban mérem, akkor én 999 millió forintért bevállalnám, úgyse kellene a mai világban kimennem sehova, ennyi pénz birtokában.

Ha mégis, arra ott a maszk. :D

márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát mivel nincs értelme, így semmi pénzért.

Én elég kényes vagyok.Nálam vannak munkák amiket tisztán önbecsülésből se vállalnám el.Lehet bármekkora a fizetés.De persze kinek hogy...

márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Fél évig festem be és kérek érte 100 mihiióóó dohlááárt!!
márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!