Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz az egesz napom...

Miért lesz az egesz napom szomorú attól ha reggel vmi negatív inger ér? Pl reggel beszol vki.

Figyelt kérdés
Miért terjed át az egész napomra ez?

márc. 1. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert leragadsz ott, nem tudsz továbblépni, túlgondolod.
márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennek a miértje a kérdés!
márc. 1. 08:42
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Kevés a belső izomzatod.
márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Honnan tudjam én, hogy te miért gondolod túl? :D

Ha ennyjre érdekel menj el pszichológushoz, pár beszélgetés alatt majd feltárjátok mi bajod van.

Jobban is jársz azzal, mert én azt mondanám hogy túl sok időd van, hogy ilyen f@szságokon gondolkodsz.

márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Valójában a négyes jó tanácsot adott.

Hogy honnan indul, az benned mélyen van. Hogy miért nem szólsz vissza annak, aki elbassza a kedved, miért nem húzol határt, miért nem tudsz konfrontálódni, amikor kellene, az benned van.

Az élet mindig szembe fog jönni, meg kell találnod a szükséges eszközöket.

Gondolom, a "mit fognak gondolni" mantra megy benned ilyenkor. Inkább nyelsz, aztán még magadban fortyogsz, belül gyűlik. Na ez az, ami hosszútávon megkeseríti az életet.

márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én komfrontálódom ha kell, és elengedem a szitut, ha felesleges értelmetlen.


De a nyoma mindig bennem marad pl beérve így nem tudok jó kedvvel dolgozni sem, érzelmileg kibillentenek ilyen dolgok.

Olyanok amiken felesleges lenne rágódni is.

Nem racionálisan érint mert nem is gondolkodás ez, hanem érzelem. Nem gkndolkodom rajta ki miert szolt bele mekkora bunkó paraszt nem emésztem magam ilyenekkel.


De attol még elment a kedvem a naptól.

márc. 1. 09:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Lenyomatoknak mondhatnám. Pl vki belédrúg. Most vagy visszarugsz, véded magad, eljössz bárhogyan is, de reagálsz. A szitu meg is szűnt. Lapozni kéne, tovább haladni a nappal. De ott maradt rajtam a "lábnyoma" érzelmileg.
márc. 1. 09:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé meghatározó tud lenni a reggel, én olvastam már erről máshol is. Tehát hogyha pl kapkodós a reggeled, simán beleragadsz és lehet feszültebb az egész napod. És nem véletlen mondják hogy időt kell szánni a nyugodt reggelre, igazából még a híreket és emaileket se szabadna az első 1-2 órában intézni. Ad egyfajta stresszt, ami könnyen beragad, és megy tovább. Míg ha nyugalmas jó érzésekkel indul a nap, olyankor az az energia megy tovább, és jobban is fogod bírni a negatív hatásokat. Van benne valami, tapasztaltam már én is ezt.
márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!