Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen az Extra Éhségmentes...

Milyen az Extra Éhségmentes 5-hetes Newton-diéta? Nem leszek tényleg éhes? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Reggeli: 5 nagy darab melegszendvics, sonkával, sajttal, hagymával, sok majonézzel és kecsappal.

Tízórai: 2 db Mars-szelet, 2 liter kóla.

Ebéd: Cézár-saláta, 2 BigMac és egy FishMac, nagy krumpli, nagy adag csirkefalatka, almás pite, csokoládé fagylalt, forró kakaó.

Uzsonna: 3 liter pattogatott kukorica, egy szép nagy mogyoros csokoládé, 1,5 liter sör.

Vacsora: 3 nagy Subway-szendvics, 2 liter kólával.

Lefekvés előtt: 25 deka hideg libamáj 3 szelet kenyérrel, mézes kakaó.


Az éjjeliszekrényre ki kell készíteni csokis kexet, s minden ébredéskor elmajszolni 2-3 szeletet.


2009. jún. 29. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan próbáld ki ezt a diétát.Garantáltan hatásos lesz a hízásban!:D
2009. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem leszel éhes,de a biztonság kedvéért legyen mindig nálad egy 2 L-es kóla és 2 nagy twix meg 2 pöttyös óriás rudi!
2009. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem leszel éhes,de a biztonság kedvéért legyen mindig nálad egy 2 L-es kóla és 2 nagy twix meg 2 pöttyös óriás rudi!"


Kösz a jó tanácsot. Ez valóban nagyon szükséges, hiszen lehet, hogy a koplalás miatt összeesem két étkezés között, s mivel 128 kg vagyok, nem biztos, hogy fel tudnak majd emelni az éppen a közelemben lévők.

2009. jún. 29. 14:35
 4/10 anonim ***** válasza:

3 hét alatt akkor 150 leszel xD

de ezt nekem is ki kell próbálni :P

2009. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hallod,ha esetleg összeesel és elájulsz az éhségtől,mert ennyi kajától szerintem tuti...mindenképpen beszélj orvossal,mert azt hallottam olyankor vénásan tudnak adni mákostésztát.
2009. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Néha azért pihentesd is a gyomrod egy kis csülkös-káposztás babbal
2009. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nagyon félsz,ajánlom duplázd meg az adagod!azért nem árt ha tényleg 2 étkezés közt pihenteted magad kis KÖNNYED nasival pl:egész disznó,10kg-os dinnye,vagy a M'c Donaldsot csomagolással együtt
2009. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként viccen kívül: egy amerikai ismerős 145 kg-ról 85 kg-ra fogyott 1 év alatt úgy, hogy átállt kizárólag Subway-kajára, napi 6 nagy szendvicsre 3 részletben, plussz minden alkalommal 1-1 liter ásványvíz.
2009. jún. 30. 14:47
 9/10 A kérdező kommentje:

"Néha azért pihentesd is a gyomrod egy kis csülkös-káposztás babbal"


Erre a célra mindig van nálam két félkilsó csomag M&M-cukorka.

2009. jún. 30. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
A Hold klímája sokat segít... XD
2009. júl. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!