Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a helyes diéta 18évesen,...

Mi a helyes diéta 18évesen, ha 6-7kilót szeretnék leadni 3-4hónap alatt?

Figyelt kérdés

Mit egyek? Mennyit? Mikor? Mi az, amit tilos? Minden érdekel.


Sajnos az ebéddel sokmindent nem tudok kezdeni, mert menzás vagyok. Valami olyan kajákat javasoljatok, amihez nem kell külön bevásárlást csinálni nekem, mert 4en vagyunk testvérek :/


Sportolni elég ritkán van időm, de szívesen sportolok. Mit ajánlatok?


2011. okt. 27. 21:53
 1/10 anonim válasza:
hány kg vagy?? na meg persze aztse ártana tudom hány centi? :)
2011. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szálkásító étrend javallott a legtöbb embernek, amennyiben nincsen speciális táplálkozási igénye (fogyáshoz).

ezt természetesen már az egyénre optimalizálják, de működő divatdiéták vagy fogyókúrák nincsenek.

csak annyira igényel külön bevásárlást, mint amennyire minden ember megérdemelne embernek való élelmiszereket az élelmiszeripari hulladékok helyett. tehát semmi különöset nem kell venni, ugyan azokat a jó minőségű ételeket kellene fogyasztanod, mint amit remélhetőleg a családod többi tagja is fogyaszt.

2011. okt. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi:) 174cm vagyok és 64kg.
2011. okt. 28. 06:29
 4/10 anonim válasza:

elösször is probálkozz avval, hogy vacsira csak egy yoghurtott (natur) vagy egy kefirt eszel mennyire birod.. :) ha már hozzászoktattad a gyomrod. akkor ezt az étrendet javaslom:

1.reggelire bármit ehetsz .. (és tényleg bármit!!)

2. ebédre semmilyen szénhidrátot (tészta , pékárú , cukor stb) ha nem tudod ezt megtenni kevesebbet egyél

3. vacsira: semmiféle képpen nem szabad szénhidrátott fogyasztanod! a kenyér az ugymond gyilkos.. vigyázni kell nagyon vele! viszont arra is figyelj, hogy éhesen sose feküdj le na meg persze jól lakottan se.

2011. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

? O_O ?

?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:? ?? ? ? ?.?., ?.? ...? , ? ? ? : ? :? ? ?: ? :: ?:?

2011. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ez valami kodolt üzenet akar lenni?
2011. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem, de ha csak kérdőjelet írok, akkor kiszűri az oldal az "árasztást" (elvileg).


1.reggelire bármit ehetsz .. (és tényleg bármit!!)

egészséges étkezés alapja: minőségi élelmiszer le van az sza.rva

[link]


2. ebédre semmilyen szénhidrátot (tészta , pékárú , cukor stb) ha nem tudod ezt megtenni kevesebbet egyél


persze, fújjjj szénhidrát, energiát tartalmaz, ki az az idióta, aki rizst ebédel? O_O rosszul teszed.


3. vacsira: semmiféle képpen nem szabad szénhidrátott fogyasztanod! a kenyér az ugymond gyilkos.. vigyázni kell nagyon vele! viszont arra is figyelj, hogy éhesen sose feküdj le na meg persze jól lakottan se.


na az előbb ezért írtam gyanús kérdőjeleket. ha megfigyeled, gyanús kérdőjelek voltak ám.

2011. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ki mondta azt hogy rizst ebédeljen?? pff :D tudod vannak különféle saláták.. és jé a hal sem hizlal!!
2011. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Reggelire tényleg bármit ehetsz. :)

Mivel menzás vagy, úgy gondolom azzal nem nagyon tudsz variálni, edd meg bármi is legyen, mert kell az energia.

Max annyit tudsz csinálni, hogy ha éhes vagy, gyümölcsöt eszel és vacsorázni ne túl későn.

Szerintem inkább kicsit tornáznod kellene, nem kell drasztikusnak lennie, csak valami alakformáló.

Én 20 éves koromban fogytam le pár kilót, azóta tartom ezt a súlyt, csak annyi kellett, hogy a hormonjaim megnyugodjanak.

2012. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2011-11-04 15:55

ki mondta neked, hogy a hal nem hizlal? és akkor mi hizlal? :D

2012. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!