Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy néz ki egy ceca?

Shai-Hulud kérdése:

Hogy néz ki egy ceca?

Figyelt kérdés

Megmutathatom…


De azt ugye tudod, hogy a ceca mindig másféleképpen néz ki, mindig más-más oldalát mutatja. Igen, a ceca ilyen sokoldalú lény! Ennek megfelelően én is több oldalról mutatom be a cecát. Tehát a ceca – hogy is néz ki?


A ceca, pontosan ÚGY néz ki!


Tudom, hogy ez egy hihetetlen állítás, de nézzük csak meg egy átlagos ceca fényképét:

[link]

Azonnal észrevehetjük, hogy a cecának szép szőre van. Persze csak ha jól tartják. Ezért érdemes sokat foglalkozni a cecával, nagyon meghálálja. Ha tejjel itatjuk, azt különösen szereti, és örömében mosolyogni kezd:

[link]


Egyébként meg furcsa jószág, ha simogatják akkor dorombol, ha megijesztik, megijed, szóval teljesen logikátlanul viselkedik (ki látott még ilyet?)

Sok színben és évjáratban létezik, nekem a kis vörös a kedvencem:

[link]

[link]

A ceca nagyon szeret farmerban lenni, kimondottan kedveli a jó márkákat. Ha rátalál arra, ami igazán hozzá illik, szinte hozzánő:

[link]

[link]

Persze ha az ember sokat simogatja, becézgeti, örömmel megszabadul tőle, és hamar vízszintes testhelyzetet vesz föl. Ebben a helyzetben különböző érdekes dolgokat lehet vele tenni, amelyeket igen lelkesen viszonoz:

[link]

[link]

Ha nem teszünk a kedvére, vagy valamilyen módon felbosszantjuk, dühösen villogtatja a szemét (indexel), rosszabb esetben tettlegességre vetemedik. Ezt saját testi épségünk védelmében mindenképpen kerüljük el!

[link]

[link]


A ceca igen sok mindenre képes. Lelkesedése határtalan, ha valamilyen célt tűzött ki maga elé. A szent cél érdekében még harcosként is megállja a helyét, a történelem homályos éveiből sok harci ceca emléke maradt ránk.

[link]

[link]

A harci ceca harc közben fantasztikus leleményességről ad számot. Igen ötletesen álcázza magát, tőle egyébként teljesen idegen élőlények alakját is képes felvenni. (Állítólag már volt, aki reptoidnak nézett egy harci cecát!)

[link]

[link]

Ha a küzdelemben bármiért alulmarad, a ceca azonnal stratégiát vált, és ártatlan angyalkának tetteti magát, remélve, hogy az ember szíve megesik rajta – és ez gyakran meg is történik.

[link]

[link]


A ceca a harcon kívül is sok célra használható. Néhány példányuk kifejezetten ennivaló, vagy például szárazság idején meg lehet inni:

[link]

[link]

Ezen kívül a ceca nagyszerűen alkalmazható a ház körül is, vagy a házon belül is. Ha száraz ruhával megdörzsöljük, a szőre égnek áll. Ilyenkor óvatosan elengedve akár állólámpaként is üzemel:

[link]

[link]

De ne sokáig hagyjuk világítani, mert sajnos hamar kimerül, és ez bűntudatot kelt benne. Ez odáig fajulhat, hogy nagy, ártatlan szemekkel néz ránk, és el akarja hitetni velünk, hogy ő nem tehet semmiről:

[link]

[link]

Ha nagyon kegyesen megbocsátunk a cecának, hálásan dörömbölve hanyatt fekszik, hogy örömöt okozzon nekünk. Ez egy igen pozitív tulajdonsága.

[link]

[link]

Ha pedig valamit el akar érni, a fentebb említett ÖSSZES dolgot képes bevetni, világít, harcol, dorombol, karmol, mormog és fúj, valamint a szempilláit rebegteti, és könnyezik, mert tudja, hogy néhány labilisabb lelkű embertársunkra ez bizony hatással van.

[link]

[link]


Hát ilyen lény a ceca. Mostmár itt az ideje, hogy az enyémet is megmutassam. Tudom, hogy nem olyan szép, mint az előző cecák voltak, de én akkor is imádom a nagy szemeit, a kis fitos orrocskáját, meg azokat a kis pihéket a szája körül… Mert ez a ceca az ENYÉM!

[link]

[link]

Hát nem imádni való?


2012. szept. 2. 23:17
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Jaj, most vettem észre, hogy a képek közé keveredtek véletlenül a geológiai tanulmányutam fényképei is. De nem baj, könnyen megkülönböztethetők, hiszen az egyiken cecák vannak, a másikon meg különböző domborzatok, össze sem lehet téveszteni. Bocsánat a kis keveredésért!
2012. szept. 2. 23:18
 2/41 anonim ***** válasza:
23%
szted ezt bárki is végig olvassa?
2012. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Igen. De biztos vagyok benne, hogy nem te leszel.

Csak azt nem értem, ha nem szeretsz olvasni, miért erőlteted? :-D

2012. szept. 2. 23:23
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

IGENIGEN, nem is kérdés, hogy végigolvassa. Laú is amazing work volt, ami a leírást és bemutatást illeti.


Köszönjük szépen, kedves előadó! :D

2012. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Te beteg vagy, de bírlak! :D

2012. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Köszi, egy kérésem van csak:

NEHOGY ORVOST HÍVJATOK!!! :-)

2012. szept. 2. 23:36
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Király!! A veccő kisérjen végig utadon!!!!!
2012. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Meghajolok előtted Mester!
2012. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt,nekem tetszett.Tehetséges vagy!
2012. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Veccőzd meg a Loúdat%!!!
2012. szept. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!