Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy néz ki egy ceca?

Shai-Hulud kérdése:

Hogy néz ki egy ceca?

Figyelt kérdés

Megmutathatom…


De azt ugye tudod, hogy a ceca mindig másféleképpen néz ki, mindig más-más oldalát mutatja. Igen, a ceca ilyen sokoldalú lény! Ennek megfelelően én is több oldalról mutatom be a cecát. Tehát a ceca – hogy is néz ki?


A ceca, pontosan ÚGY néz ki!


Tudom, hogy ez egy hihetetlen állítás, de nézzük csak meg egy átlagos ceca fényképét:

[link]

Azonnal észrevehetjük, hogy a cecának szép szőre van. Persze csak ha jól tartják. Ezért érdemes sokat foglalkozni a cecával, nagyon meghálálja. Ha tejjel itatjuk, azt különösen szereti, és örömében mosolyogni kezd:

[link]


Egyébként meg furcsa jószág, ha simogatják akkor dorombol, ha megijesztik, megijed, szóval teljesen logikátlanul viselkedik (ki látott még ilyet?)

Sok színben és évjáratban létezik, nekem a kis vörös a kedvencem:

[link]

[link]

A ceca nagyon szeret farmerban lenni, kimondottan kedveli a jó márkákat. Ha rátalál arra, ami igazán hozzá illik, szinte hozzánő:

[link]

[link]

Persze ha az ember sokat simogatja, becézgeti, örömmel megszabadul tőle, és hamar vízszintes testhelyzetet vesz föl. Ebben a helyzetben különböző érdekes dolgokat lehet vele tenni, amelyeket igen lelkesen viszonoz:

[link]

[link]

Ha nem teszünk a kedvére, vagy valamilyen módon felbosszantjuk, dühösen villogtatja a szemét (indexel), rosszabb esetben tettlegességre vetemedik. Ezt saját testi épségünk védelmében mindenképpen kerüljük el!

[link]

[link]


A ceca igen sok mindenre képes. Lelkesedése határtalan, ha valamilyen célt tűzött ki maga elé. A szent cél érdekében még harcosként is megállja a helyét, a történelem homályos éveiből sok harci ceca emléke maradt ránk.

[link]

[link]

A harci ceca harc közben fantasztikus leleményességről ad számot. Igen ötletesen álcázza magát, tőle egyébként teljesen idegen élőlények alakját is képes felvenni. (Állítólag már volt, aki reptoidnak nézett egy harci cecát!)

[link]

[link]

Ha a küzdelemben bármiért alulmarad, a ceca azonnal stratégiát vált, és ártatlan angyalkának tetteti magát, remélve, hogy az ember szíve megesik rajta – és ez gyakran meg is történik.

[link]

[link]


A ceca a harcon kívül is sok célra használható. Néhány példányuk kifejezetten ennivaló, vagy például szárazság idején meg lehet inni:

[link]

[link]

Ezen kívül a ceca nagyszerűen alkalmazható a ház körül is, vagy a házon belül is. Ha száraz ruhával megdörzsöljük, a szőre égnek áll. Ilyenkor óvatosan elengedve akár állólámpaként is üzemel:

[link]

[link]

De ne sokáig hagyjuk világítani, mert sajnos hamar kimerül, és ez bűntudatot kelt benne. Ez odáig fajulhat, hogy nagy, ártatlan szemekkel néz ránk, és el akarja hitetni velünk, hogy ő nem tehet semmiről:

[link]

[link]

Ha nagyon kegyesen megbocsátunk a cecának, hálásan dörömbölve hanyatt fekszik, hogy örömöt okozzon nekünk. Ez egy igen pozitív tulajdonsága.

[link]

[link]

Ha pedig valamit el akar érni, a fentebb említett ÖSSZES dolgot képes bevetni, világít, harcol, dorombol, karmol, mormog és fúj, valamint a szempilláit rebegteti, és könnyezik, mert tudja, hogy néhány labilisabb lelkű embertársunkra ez bizony hatással van.

[link]

[link]


Hát ilyen lény a ceca. Mostmár itt az ideje, hogy az enyémet is megmutassam. Tudom, hogy nem olyan szép, mint az előző cecák voltak, de én akkor is imádom a nagy szemeit, a kis fitos orrocskáját, meg azokat a kis pihéket a szája körül… Mert ez a ceca az ENYÉM!

[link]

[link]

Hát nem imádni való?


2012. szept. 2. 23:17
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elismerést. :-)
2012. szept. 3. 00:23
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
A loú bemutatásán is nagyot szakadtam, meg ezen is. Király vagy öcsém.Vagy húgom.Nem tudom,hogy fiú vagy lány vagy. XD
2012. szept. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

#BrigixxxXD

Azt hiszem, a korom alapján sajnos apád lehetnék....

De ez ne zavarjon, hála az égnek belül infantilis maradtam! :-DD

2012. szept. 3. 11:53
 14/41 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy én hány éves vagyok? XD
2012. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

A nicked alapján aproximálom.... :-)

De OK, pontosítsunk, ha 35 alatt vagy, akkor bizony lehetnék az apád.

Ez van....

Vén vagyok, akár az országút. (Bár azt még senki nem mondta meg, hogy milyen vén is egy országút?)

2012. szept. 3. 12:21
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valóban 35 alatt vagyok. :) Akkor úgy mondom,hogy király vagy apám.XD
2012. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Ja és csinálj még ilyeneket,mert szeretnék nevetni.XD
2012. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
esetleg bemutathatnád a Goa'uldokat is a te szemléletmódod alapján... :D
2012. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Imádnivaló! :D
2012. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk én megnézném a Kokast vagy az imádkouzóu sáskát is.
2012. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!