Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek szép név az Életke?

Szerintetek szép név az Életke?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:17
 21/97 anonim ***** válasza:
100%
Értsd már meg hogy a gyerekeddel fogsz kiszúrni ha idióta nevet adsz neki, mért nem a saját nevedet változtatod meg?
2013. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
92%

Behalok :DDDDDDDDDD


Kész :DDDDDDDDDDDDD


De hogy a fenébe gondolkodhatnak így emberek???? :DDDD


Mert oké, hogy ez kamu, de tényleg léteznek ilyenek :DDDD


Na legalább az én fiam lesz kit b*szogasson :DDDDD

2013. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
88%

kb. 5perc volt amig abba tudtam hagyni a nevetést.

Ha tényleg igaz,előre sajnálom szegény gyereket.

Figyelj a vezetéknév egy dolog,nem tudtok vele mit csinálni, elég gáz név,ez van,na de,hogy ehhez még képes lennél ilyen keresztnevet választani szegénynek,hogy garantáltan kb. mindenki körberöhögje majd a nevével,na az már tényleg gáz.

Am nekem is vannak ilyen vezetéknevü ismerőseim,de ők legalább normális keresztnevet adtak a gyerekeiknek.

Ahogy látom legalább a férjednek több esze van.Am remélem kamu a kérdés.

2013. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
95%
Retkes az életke anélkül is,hogy ilyen hülye nevet adsz a gyerekednek!
2013. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
97%
A Hófehérke név sokkal jobb lenne! Retkes Hófehérke :D :D :D Inkább ezt válaszd :D Ne aggódj, anyakönyveztethető a Hófehérke név :D :D :D
2013. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 A kérdező kommentje:
Akkor adok mellé még egy keresztnevet, és akkor választhat. Pl Kandida?
2013. jan. 3. 17:32
 27/97 A kérdező kommentje:
Retkes Életke Kandida, vagy Retkes Kandida Életke. És akkor lesz választási lehetősége.
2013. jan. 3. 17:32
 28/97 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ez a szerencsétlen alapból szapulva lesz a vezetéknevével,mert ha egy ismerősömet csúfolták a Cserepes vezetékneve miatt mit kaphat akkor majd ez a gyerek, nem elég,hogy Retkes lesz még kap egy ilyen lehetetlen nevet is hogy Életke:S szerintem ez nem név hanem egy értelmes szó és így együtt olyan ciki hogy felnőttként is csak szégyellném magam miatta:S És igen van eredeti név,de a legtöbb pont azért eredeti mert irtó hülyén hangzik vagy
2013. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
100%
Kandida... jól van most már tutira kamu :D De legalább jót röhögtünk gyerekek, nézzük a jó oldalát :D
2013. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
94%
na jó ez már kamu:D
2013. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!