Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek nincs senkije,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamita kérdése:

Férjemnek nincs senkije, mégis elutasít. Mások szerint kifejezetten szép vagyok. Szenvedek hosszú évek óta. Ha megcsalom, lelkifurdalásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 08:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Válj el.
2012. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy vedd tudomásul, hogy a szépség nem minden, és ha egy ember szabad akaratból visszautasít, azt illik figyelembe venni.
2012. dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De akkor miért ragaszkodik ahhoz, hogy házasok maradjunk?
2012. dec. 24. 08:22
 4/33 anonim ***** válasza:
48%
Mert elvált férfinak lenni manapság ciki. Inkább marad házas és úgy megy félre. Így az izgalom is megmarad.
2012. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell egyből melegségre gondolni..Tudod sokszor az önimádó(én vagyok a legszebb stb) erőszakos(úgy fogsz ugrálni ahogy én fütyülök)egoista(csak én vagyok a többiek senkik) döbbennek rá későn, hogy ugyan mindenük meg van, ami pénzben mérhető, de még sincs semmijük ami lényeges egy ember életében.
2012. dec. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Őt kérdezted már? Ha igen, milyen módon?


Mert erre így, két mondat alapján válaszolni olyan, mintha megkérdeznéd, hogy "miért rossz ízű a levesem?". Milyen leves, hogy rossz az íze, stb.

2012. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

3


Minden ember utál válni, ha pedig valaki leszámolt az életével(mondjuk egy titok a múltban)és tudja, hogy bárki legyen is mellette akkor sem fog tudni többet adni a múlt miatt, akkor minek cirkuszoljon?:) Hiszen tök mindegy ki van a jelenbe mellette-akkor is a múlt a lényeg számára.A nők is és a férfiak is ilyenek, akik túl vannak azon a bizonyos egyetlen érzésen.

2012. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok??

Mióta vagytok házasok??

Mióta utasít el???

2012. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem szenvedni kell, kideriteni az okat annak, hogy miert utasit el, hiszen lehet egeszsegi oka is, viszont az erzelmei valtozasa is, jelen esetben a kulso szepseged nem fog segiteni, most a belso szepseggel tudsz hatni ra.
2012. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Fejtsd ki bővebben a kérdésedet, mert ennyiből amit írtál semmit nem tudtunk meg.
2012. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!