Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha egy motor/kocsi fénysebessé...

Ha egy motor/kocsi fénysebességgel haladna és bekapcsolná a fényszórót akkor mi történne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 09:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A kocsi-motoron időgép is van, ezért lehetséges.
2014. júl. 4. 10:00
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ó, értem, ez mindent megmagyaráz. Így akkor sajnos még mindig nem tudjuk, hogy mit kereshetnek 50 millió éves földrétegekben olyan emberi leletek, amik nem létezhettek volna 100.000 évvel ezelőttnél korábban. Bár lehet, hogy néhány fénysebességgel száguldozó kocsi-motoros szenvedett akkoriban balesetet - vigyázz, nehogy kiderüljön, hogy a te csontjaid is ott vannak valahol.
2014. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hát ezt korábban kellett volna mondanod :-(

3789-ben történt a balesetem, de mivel fénysebességgel haladtam előbb éreztem a fájdalmat mielőtt láttam volna a bolygót.

De ezt már nem tudom megakadályozni, ezért 3789 után már nem mehetek. De azért 3788-ig is érdekes dolgok történnek, de akkor azt már hagyj kérdezzem meg, hogy ha a fénynél többszörösen haladnák akkor a halálomon túl mennénk és a halál nem érne útól és így 3789 után is élhetnénk?

Vagy ez nem lehetséges?

2014. júl. 4. 22:46
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát a gravitáció fénysebességgel terjed, szóval lehet, hogy a halál is. A Hogfatherben viszont a Halál képes megállítani az időt, szóval lehet, hogy nincs esélyed :(

Ez esetben viszont csak annyi a dolgod, hogy nem mész újra 3789-be, hanem mindig csak visszafelé mész az időben, amíg el nem érsz az Ősrobbanásig, aztán annál is visszább mész. Mivel az idő körkörösen váltakozó ciklusokból áll (ezt az egyik macskámtól tudom, márpedig a macskáknál senki sem ismeri jobban az idő természetét), így ekkor eljutsz az Univerzum pusztulásához, majd onnan egyre hátrább haladva az időben visszamehetsz egészen 3800-ig. Így bejárhatod az egész tér-idő kontinuumot, egyedül 3789-et kell elkerülnöd, akkor is csak a halálod pillanatát. Vagy ha ez nagyon macerás, akkor javaslom, hogy keress fel egy időurat, és kérdezd meg, hogy a halálod fix pont-e az időben, vagy meg lehet változtatni.

2014. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hmm, látom te informalt vagy ebben a temakorben, ti most hanyat irtok? Csak mert akkor erted jovok es segithetnel. Egyebkent azert nincs ekezetem mert a honfoglalast szemlelem, es most ilyenkor a gepem nem tamogatja az ekezeteket. Most mondanank dolgokat, vhogy nem teljesen ugy tortenik ahogy tudjuk, de akkor paradoxont képeznénk ezert ibkabb hallgatok....
2014. júl. 5. 14:43
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem szívesen osztanám meg a neten a tér-idő koordinátáimat, nem akarom, hogy bizonyos kétes elemek rám találjanak. De ha dekódolod az eddigi üzeneteimbe írt kvantummátrixot és a kapott interplurális értékek alapján megfordítod a neutronáram polaritását a kocsi-motorod valószínűtlenség-generátorában, akkor az időutazásaim során hátrahagyott tachionnyomokat követve könnyen megtalálhatsz.

A honfoglalás valóban nagyon jó, de ne hagyd ki Attila-király temetését sem ;)

2014. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, itt van a baj Atilla király temetésénél, most mondanánk valamit, de mint mát leírtam nem tehetem.

Egyébként most már a jövőben vagyok, ezért van ékezetem.

2014. júl. 6. 12:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtad milyen irányban halad! Ha fénysebességgel tolat, akkor valószínűleg a hátrafele világító lámpa miatt egy folyamatos vonalnak fogja érzékelni a lámpa által kibocsátott fényt. :)
2014. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!