Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok mondani vicceket?

Tudnátok mondani vicceket?

Figyelt kérdés
Akármennyi jöhet, lehet fából, bármiből. Zöld pacsi jár értük :)))

2015. jún. 22. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hívják azt aki nem tudja használni a keresőt ?

- ?

- ???

- lúzernek...

2015. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó kedvem van, ezen jót nevettem :))
2015. jún. 22. 16:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Két tehén beszélget:

-Hallottál arról a kergemarha kórról, ami itt a közelben elterjedt?

-Amikor a tehenek más állatoknak képzelik magukat?

-Igen. Még szerencse, hogy mi pingvinek vagyunk.

2015. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mineszter ***** válasza:
84%

Egy csöves bemegy egy étterembe. Már 2 napja nem evett, nagyon éhes. Látja, hogy egy részeg ember, az asztalra hajtott fejjel alszik, és van előtte egy tál főzelék. Odamegy és gyorsan bekanalazza az egészet, úgy hogy közben a tulajdonosa ne ébredjen fel. Már az utolsó előtti kanál főzeléknél tart, mikor meglát egy legyet a tál alján. Azonnal kihányja a főzeléket, ami egyenesen a tálba megy, úgy mintha hozzá sem nyúltak volna. Erre a részeg fickó felébred, felnéz, és megszólal:

-Mi van? Te is megtaláltad a legyet?

2015. jún. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

1.)MI az ,3 betű és kék?

...

...

...

- Kék!


Most lusta vagyok írni még ,keresgélj a neten.

2015. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Két spermasejt beszélget:

- Láttál te valahol petesejtet?

- Nem.

- Oh! Ez szopás!

2015. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2015. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

-mi az 4 lába van asztal, de nem szék?

-...?

-kecske.


egy férfi és a nő beszélget. megszólal a férfi.

-szereted az annált?

-igen, de van nálad gumi? mert utálom ha szaros a fa.szom.


-mit mond batman robinnak mikor be akarnak szállni a batmobilba?

-...?

- robin szálljunkbe a batmobilba.


-miért tudnak a lányok spárgázni?

-...?

-mert a könyv is mindig ott nyílik ki ahol a legtöbbet használják.


Orbán és Gyurcsány együtt utaznak egy vonaton. A kabinjukban ott van még egy felszolgáló lány is. A vonat egy alagúton át halad. teljes sötétség van a kabinban, ekkor hallható a kabinban egy cuppanás és egy pofon hangja. Mikor kiérnek az alagútból Gyurcsány arcán egy vörös tenyérnyom látható. A kabinlévők gondolatai:

Gyurcsány:-Ez a h.ülye Orbán megcsókolta a pincérnőt és az meg engem pofozot fel.

A pincérnő:-Ez a h.ülye Gyurcsány megcsókolta Orbánt és most meg csodálkozik hogy Orbán felpofozta.

Orbán:-Legközelebb is mikor majd egy alagútba érünk kézen csókolom magamat és felpofozom Gyurcsányt.


Egy repülőgép elkezd zuhanni. A gépen hárman tartózkodnak.

Gyurcsány, egy iskolás kis fiú és a dalai láma. A repülőn csak 2 ejtőernyő van. Gyurcsány megfogja az egyiket és azt mondja:

-Én vagyok Magyarország eddigi legintelligensebb miniszterelnöke így az egyik ernyő engem illett.-

Majd ki ugrik. Ekkor megszólal a dalai láma.

-Én már eleget éltem, neked adom az ernyőt.

-Nem kell bácsi, mindkettőnknek van ejtőernyője hisz "Magyarország legintelligensebb miniszterelnöke" az iskola táskámmal ugrott ki.

2015. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
XDDD ezek nagyon jók, tényleg, mindenkié, de a legyes, hát az levágott...😆😆😆
2015. jún. 23. 14:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ősz van. A villamos már sárgul. Panni vidáman, ugrálva próbálja elérni a leszállást jelző gombot. Gyönyörű lány. A napba lehet nézni, a kvarclámpába nem. Szép, hosszú, vállig érő füle belelóg a szemébe. Megáll a busz. Panni leszáll. A vezető kinyitja az ajtót. Éppen most kanyarodott be egy autó a közértbe. Panni tovább libben. Meglátja, hogy már benn áll a villamos a megállóban. Eszeveszett futásba kezd, de hiába. Egy karnyújtásnyira volt az orra hegye a szemétől. A suliba menet egy vitorlázó repülőgépet pillantott meg az égen. Szabályos kört írt le a lába. Sietnie kellett, nehogy elkéssen. Kettesével szedte a lépcsőket. Majd a kanyarban eldobta. A nagy futásban elfáradt, és megtörölte a homlokát. A szemöldökétől egészen a háta közepéig.


Odalépett a tanterem ajtajához, és bekukucskált a kulcslyukon. Ha valaki bentről szemlél kifelé, akkor láthatja, hogy milyen szép a szeme. Ilyenkor sajnos csak egy látszik. Dehát párosan szép az élet. Panni belépett az osztályba. Petinek tátva maradt a szája. Másképpen nem fér be a foga. Panni volt a legjobb favágó az osztályban. A nagy futástól kilógó nyelvét visszatűrte cipőjébe.


Ma van az úttörőavatás. Mindjárt két nyakkendőt is kap. Hogy rendesen átérje a nyakát. Most meg már este van. Panni csendesen horkol. Az üveg megrepedt. Két macska megdöglött. Ez egy csendes éjszaka. Azért van valami szép benne is. Fogai gyönyörű fehérek. Szinte művészi pontossággal illeszkednek egymáshoz. Most is mosolyog. Álmában. Kivillan mesés foga. A pohárból.


Reggel csörög az óra. Panni kapcsol. Körülnéz, majd kinyitja szemét. Kezdődik elölről.

2015. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!