Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek, ha nincsenek...

Mit tegyek, ha nincsenek ismeroseim?

Figyelt kérdés

Senki.. Osztalytarsakat bem szeretwm.. Szilveszterem megint itthonulos lesz.

Azert ide irtam mert nevetsegesnek tartom az eletem :/

Es tudom hogy valtozni nem fog szoval par humoros valsszt vagy gunyt varok, hogy legalabb nevessek valamin.

17f



#fiú #élet #szilveszter #ismeretség #Szociálisvisszamaradottság
2016. dec. 28. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De miért mástól teszed függővé? Nem neki edzel, hanem magadnak. És ha ő éppen nem ér rá, vagy megunta, akkor te sem mész. Ne is haragudj, ez nagy szamárság.
2016. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

De én edzek, nem vagyok dagi meg azért már látszik az edzés nyoma csak itthon edzek és az sokkalta lassabb.


Amúgy egy oka van, nem szeretem ha néznek az emberek és ha van ott valaki, akkor talán tudok vele közbe beszélni és addig se azon rágódok, hogy valaki néz engem.

Húzockodásban egész jól vagyok, befelé fogva a rúdat kicsit összezártabban feltudom húzni magam elégsokszor (20 körül van a szám) a széles húzockodás, amihez jóval több hát és váll izom kell az már kicsit nehézkesebben megy.

2016. dec. 29. 17:34
 13/14 anonim válasza:
Egyszeruen nyilj ki az emberek elott.Biztos volna valaki akivel kozos az erdeklodesi korotok. Ne azon parazz, hogy ki hogyan nez rad. Nem korulotted forog a vilag
2016. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
SPORT! Kezdj el sportolni. Méghozzá csapatban. Akár foci, kosárlabda. Ezzel kezdj! Rengeteg új arcot ismersz meg, nagy az összetartás. Itt biztosan lesznek barátaid. Aztán az önbizalom növelésre pedig tényleg ott lesz majd a kondi. És ismétlem, önbizalomra és nem pedig nagyképűségre!
2017. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!