Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire rosszul néznék ki?...

Ennyire rosszul néznék ki? Vagy szép vagyok? 😅

Figyelt kérdés

Szinte mindig mindenhol megbámulnak a pasik de alig mernek lépni. Boltban is sokan szoktak nézni, igaz hogy akkor sietek, életemben kb háromszor, ha odaléptek akkor hozzám. Ebből azt gondolnám hogy valami gnóm vagyok és ezért néznek meg de közben meg facebookon vagy instagramon sokszor irogatnak rám ismeretlen vagy távoli ismerős férfiak. Egyik helyen se vagyok aktív, jó ha évente kirakok egy képet és mindkét helyen eléggé le van korlátozva hogy ki láthat.

Bulikban is odaszoktak jönni fiúk, bár ott elhiszem hogy az alkohol is közrejátszik, osa nem tudnám azt mondani, hogy a szépség miatt jönnének.

Exek mindig azt mondták mikor leszóltam magam, hogy bárhova mentünk, ott szinte mindig férfi megnézett. Mert állításuk szerint ilyenkor ragyogok.

Megkaptam már azt is, hogy valaki csak ittasan mert hozzám oda jönni, mert félt hogy elutasítom.

Ezeket azért mondják mert ronda vagyok vagy tényleg lehet egy szerintem átlagos lány olyan, hogy élőben kevesen merjenek lépni?

Bocsi hogy hosszú lett😅



2020. máj. 8. 11:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
88%
Arc nélkül mutasd meg a testalkatod, abból is sok minden leszűrhető.
2020. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nehezen találtam olyan képet amin nincs rajta az arcom és talán az alakom is látható.

Privátba elküldöm aki ez alapján tud valami pontosabb választ adni.

2020. máj. 8. 12:36
 13/14 StevenUp ***** válasza:
51%
Engem érdekel ha téged érdekel a véleményem
2020. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Biztos jó a kisugárzásod, ne agyalj ezen csak élvezd, nekem is van egy hasonló barátnőm, van bennetek valami ami vonzza a tekinteteket, nem feltétlenül kell nagyon szépnek lenned hozzá, azt szoktam neki mondani, hogy ő egy nimfácska (nem tudom mennyire vagytok képben orosz irodalomban, de Vladimir nabukovnak van egy regénye a Lolita amit sajnos túl korán elolvastam lol)
2020. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!