Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az MBTI alapján milyen személy...

Az MBTI alapján milyen személyiségtípus vagy és mi a véleményed a többiről?

Figyelt kérdés

Milyen típusú emberekkel alakítasz ki szívesen kapcsolatot és melyeket kerülöd el, ha teheted?


Mely típussal szimpatizálsz annyira, hogy azt kívánod, bár olyan tulajdonságokkal és fő kognitív funkciókkal rendelkeznél?


Mivel foglalkozol? Hány éves és milyen nemű vagy?



2021. ápr. 2. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
INFP vagyok, 26 éves, magyar-német szakos tanárnő.
2021. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%

"Milyen típusú emberekkel alakítasz ki szívesen kapcsolatot"

Semilyenekkel


"melyeket kerülöd el, ha teheted?"

NF-eket és ESFJ-ket, illetve INTJ és ENTJ


"Mely típussal szimpatizálsz annyira, hogy azt kívánod, bár olyan tulajdonságokkal és fő kognitív funkciókkal rendelkeznél?"

Fe domok, de ettől még nem szimpatizálok velük attól hogy azt gondolom olyannak lenni jobb lenne.


"milyen személyiségtípus vagy"

ISTP


"Mivel foglalkozol? Hány éves és milyen nemű vagy?"

Takarító. 29 és nő

2021. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
És te, kérdező?
2021. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

INTJ vagyok. Nem igazán tudom mi jellemző a többi típusra, de ki nem bírom állni a naivan optimista és az írástudatlan, agyhalott embereket.

Jól kijövök a nálam barátságosabb, extrovertáltabb és empatikusabb személyekkel akik türelmesek hozzám. Grafikus vagyok, 25 éves nő.

2021. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

INFP vagyok, leginkább talán a többi INFP-t és az INTJ-ket bírom. A magas Fe-használók gyakran frusztrálnak, de persze van kivétel.


21/f

2021. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
87%
Isti, te vagy az?
2021. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!