Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek? 16/F

Mi a véleményetek? 16/F

Figyelt kérdés

Jelenleg 16 éves vagyok, jó úton haladok?

Mit kellene máshogy tennem?

Mi a veleményetek az eddigi eletemről.



Nem járok bulikba, szórakozóhelyekre.

(Egyrészt nem hívnak, másrészt nem is vágyok rá.)


Nem csinálok olyat amit nem tehetnék, pl.: nem cigizek, nem iszok, nem drogozok, de nem is akarok.


Nincsenek barátaim, 1(!) se. Nem azért mert én antiszociális vagyok, hanem a buli meg a barátok valahogy eddig nem a nekem megfelelőek voltak. A barátok: egyszerűen nem olyan, nem érettek és még sorolhatnám...

A szórakozohelyeken is csak a pia, cigi, drog, szex megy... Van facebook oldalam, de még ismerőseim sincsenek. Én nem jelölök be senkit, így vagyok vele, hogy aki szeretne az jelöljön be engem. Az osztálytársaim, tanáraim, régi haverjaim, ismerőseim bejelöltek én meg kitörlöm őket, mert egyszerűen nem velük, hanem a tanulással akarok foglalkozni.


Nincs barátnőm és még soha nem is volt.

Én nem szeretnék futókapcsolatokat (pár hét/hónap), hanem komoly kapcsolatot majd az általam arra kiválasztott emberrel.


A tanulmányommal nincsenek gondok. Az életcélom megvan, továbbtanulás, feleség, ház, kocsi, gyerek, családom, szüleim és testvéreim támogatása stb...

Az állásom is megvan nagyvonalakban.


A nyugdíjas éveiem úgy tervezem, hogy a feleségemmel együtt élünk egy kis városkában amikor a gyerekek már kirepültek és mi Őket tamogatjuk anyagilag.



2022. dec. 22. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom mit kellene vadidegen embereknek ehhez szólnia és véleményeznie. Ha így gondolod, akkor hajrá. Bár az emberi kapcsolatoktól való szigorú és határozott elzárkózással nem tudnak és fognak kiépülni olyan kapcsolatok, élmények és élettapasztalatok, amik megkönnyítenék a további éveket.


Nem vagy aspergeres vagy hasonló?

"A szindróma általános jellemzője az átlagos vagy átlagon felüli intelligencia, a szegényes kommunikáció, gyenge kapcsolatteremtő készség, szemkontaktus kerülése, a szabályokhoz, a megszokott rutinhoz való görcsös ragaszkodás, a feszült idegállapot és/vagy depresszió, az aprólékos beszéd, az ingerek feldolgozásának nehézsége, a megtapadt gondolkodási sémák. Az ezzel élők nem tudják értelmezni a testbeszédet, a gesztusokat, vagy rendszeresen rosszul értelmezik azokat."

2022. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem csinálod jól,és gondolom nem véletlenül nincsenek barátaid. Élvezd ki, amit és amíg lehet!
2022. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondolhatod komolyan, hogy minden fiatal csak cigizik, bulizik, drogozik, szexel stb.

Van, tehát keresd meg a hozzád hasonlót és máris lesznek barátaid, akik józanul gondolják az életet. Mellettem is ezrek nőttek fel, akik mindezt nem csinálták, de megválogattam a barátaim.

Amit ajánlok: legyenek barátaid, ne töröld a régi osztálytársaid, hacsak nincs rá komoly indokod. Ha mindenki arra várna, hogy akit érdekelsz az majd bejelöl, akkor nem lenne előre haladás a kapcsolatteremtésben.

2022. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lucifer-666 ***** válasza:
44%
Szerintem sem csinálod jól. Ha elzárkózol feleséged sem lesz.
2022. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Miért csináltál Facebook profilt, ha te nem jelölsz be senkit, és aki téged jelöl be, azt törlöd?

"nem velük, hanem a tanulással akarok foglalkozni."

Ők emberek, a tanulás megvár.

Így egyedül maradsz.

2022. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#1-es, kizárt, hogy bármi bajom legyen. Nincs olyan jellegű problémám, tünetem, panaszom.
2022. dec. 23. 02:56
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Na itt kezdődik el a baj. Amikor már tisztában sem vagy vele, hogy talán valami gond lehet a toronyban.
2022. dec. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Sehogyan. Vállald a felelősséget a tetteidért, és próbáld meg elviselni magad. Tudod, önismeret.
2022. dec. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
96%
Ha neked jó, akkor csináld. De így nehezen fogsz párt találni. De szurkolok neked.
2022. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Semmi, magasról leszarom, hogy él egy vadidegen. Ameddig neked jól esik csináld ha nem esik jól úgyis változtatsz majd rajta
2022. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!