Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek nem lenne jobb...

Szerintetek nem lenne jobb lánynak lenni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, de sokszor gondolkozom azon, hogy sokkal jobb lenne lánynak lenni.


- Sokkal könnyebb lenne ismerkedni. Nem lennék magányos és szingli.


- Sokkal több barátom lenne, a környezetemben jobban odafigyelnének rám.


- Sokkal változatosabban öltözködhetnék, elegánsan főleg.


- Kimondott és ki nem mondott előnyökkel is jár lánynak lenni.


Nem jó ez így...



2023. febr. 16. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

Ha nő lennél akkor nem lenne neked akárki jó. Nem állna fel mindenkire akinek puncija van. Így nem biztos hogy lenne komoly kapcsolatod mert válogatnál. Szexelni sem akarnál csak úgy hidd el nekem. Vágynál a szexre, de amikor felmennél egy ismeretlenhez rájönnél hogy mennyire szar. A fiúk nem törődnek olyan lánnyal akit nem szeretnek, így csak kb előjáték nélkül betenné tök mindegy neked milyen és addig menne amíg el nem élvezne, persze szopást elvárna nyalás nem lenne.


Nőként nem nagyon kezdeményezhetsz mert akkor már nyomulós kva vagy. Nem hívhatod fel a kiszemeltedet. Neked kell várnod amíg valaki odamegy hozzád vagy rád ír és elhív randira. Ha meg esetleg 4-5 randin belül szexelnél akkor már nem tudna komolyan venni. Emiatt meg egy utolsó kvának éreznéd magad. Ja de akkor is ha nyáron elmész egy építkezés mellett sima térd fölé érő rövid nadrágban. Úgy bámulnak... Meg amikor Tinderezel is érezhető azon ahogy írnak neked hogy egyik kezükben a telefon másikban a farkuk.


Szőrteleníteni szoktál? Gondolom nem nagyon max arcot. Na nőként az egész testedet kéne és ha csak pár napot is kihagysz undorító leszel.


Ne akarj nő lenni.

2023. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Embernek lenni szívâs.
2023. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
én nő vagyok és szeretek az lenni. szeretem hogy rábizhatom magam a pasimra ő az ki vigyáz rám. szoknyát hordok. a menstruációt se teherként élem meg hanem lehetőséget a gyermekszülésre.
2023. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2023. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!