Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az érzem 20 évesen kiégett...

Az érzem 20 évesen kiégett roncs vagyok... jó ez így??

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!

21 éves vagyok pár nap múlva....

S egyszerűen semmi olyan nincsen ami boldoggá tenné az életemet... Mert: kezdjük azzal 10. - es voltam kezdett kihontakozni a szarnyam középsuli bulik, csajozások első sikertelen nagy szerelem, legjobb barátommal egy csaj miatt összevesztem.... Majd jött mozgásszervi probléma 3/4 1 évre ágyba/ rehabilitácíóra kényszerültem, hogy tudjak járni.. Közbe ment suli stb stb, sikeres érettségi után, elkezdtem egy képzést.. Amivel előző év, júniusában végeztem. Szeptember 18-an fel is vettek egy jó céghez. No s most jön ami a baj... 360+ nettó kapok, de van amikor 5 van amikor 6-7-8-9 órákat kell dolgozni, s mindig ez aznap derül ki esélyed nincsen tervezni.... Történtek miatt nem is volt még igazi barátnőm... Barátok megvannak, de keveset tudok velük találkozni, fő problémam nincsen legjobb haverom, csajom... S egyszerűen rossz kedvem van mindig... Se csaj, se olyan haverom akivel mindig összetudnak futni...havi 2x sikerül így 5-7 fő között összejonni dehat ez kevés... egyszerűen nem tudom miért van ez munkátmat szeretem de vannak benne olyan részek amiket utálok szó szerint.... Boldogtalan vagyok kieget elkeseredett, s azt érzem hogy közel 21 évesen nem erről kéne szóljon az élet.... Szórakozni elmenni nem igazán tudok mert nincsen hova... Amikor voltam is nagyon jó volt majdnem szereztem csajokat, de azt bezártak... Az meg hogy haverokhoz felmenjek nagyvárosba 1 hétvége ha még belépő meg felut stb stb +25-30k.... Pénzt akarok gyűjteni, kocsit, motort venni, élni az életet... + rettentően rossz lett a kommunikációm amióta itt dolgozom... Egyszerűen valami katasztrófa bár ez köszönhető annak 3db +60 as figura a főnök... Nincsen kivel dumáljak néha tudok valakivel de kevesen vagyunk s beleorulok abba, hogy nekem ez jutott.... Segítség!!!



márc. 9. 07:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megesett már mással is ez, ami veled.


Velem is megesett az, ami veled. egyszerű a megoldás és megspórolok neked 4 év önsanyargatást és megosztom veled.


Van szabad időd. Valamivel töltöd. nehezen képzelem el, hogy szabadnapjaidon, sőt szabad óráidban alszol. Na itt jön a képbe a fontossági sorrended. ha fontos neked, hogy csajod legyen, akkor a szabadidődet erre áldozod. Társkeresés, rendik, aztán alakul. Sőt ha nincs meg a kellő önbizalmad, akkor utánna kell járni a sikeres csajozás mibenlétének.

Nálam nem jött össze, hogy haverokkal is ugyanannyi időt töltsek és a csajozás is bele férjen. De jó szervezéssel meg lehet oldani mindent.

Ha csak dugni akarsz gyorsan, akkor egy igényesebb prostit javaslok erre a célra. Költségében sem biztos, hogy sokkal költségesebb, ráadásként ez a szakmája, tudja , mi kell neked.

ha pedig komolyan akarsz valakit, akkor társkeresés, randi, ismerkedés. hosszútávon ez előnyösebb. de meg kell hozni a szükséges áldozatot a szabadidő és a pénztárca terén és legfőképpen be kell dobnod magadat.


Azt a hülye tanácsot pedig verd ki a fejedből, hogy önmagad add. Az, hogy bedobod magadat azt jelenti, hogy innentől kezdve hajlandó leszel változtatni magadon, szokásaidon. Hasznodra fog válni! kísérletezz. 20 vagy. Van időd. Élvezd a nagybetűs életet és kurd szét az egész kib.szott világot!

márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is a te gondod, hogy túl sokat agyalsz ahelyett, hogy farkalnál. Ne a farkasokkal táncoló legyél vazze, hanem a táncosokkal farkaló!
márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező ne mméltat figyelemrre minket.
márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én viszont figyelemre méltatlak Benneteket, kiscsibéim! ❤️
márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!