Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretek otthon lányruhába...

Szeretek otthon lányruhába öltözni, kisminkelni magam és variálni a hosszú hajam fiú létemre, ez szerintetek jelenthet identitászavart?

Figyelt kérdés

márc. 21. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha tisztában vagy azzal, hogy fiú vagy, akkor ez a legrosszabb esetben is csak perverzió.
márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehet, hogy "átváltoztatunk" mester szeretnél lenni vagy fodrász, kozmetikus vagy szabó?
márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
77%

Jelenthet, de az is lehet, hogy csak "valaki más akarsz lenni" vagy esetleg tetszik a cross dressing. Én lány létemre pl kifejezetten szeretek fiú ruhákban járni, de mivel elég nagy a mellem, a lekötésük meg fáj, így nem tűnök annyira fiúsnak max a hangom mély annyira, mint egy tizenéves srácnak.


És mielőtt néhány kommentelő belém állna : nem, nem vagyok transz. Az én esetemben ez csak szimplán cross dressing és nem arról van szó, hogy nem tudom eldönteni mit akarok / mi vagyok.

ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Betegség.
ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Provokatív kérdés betegségről.
máj. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!