Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen több önbizalmam?

Hogyan legyen több önbizalmam?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon változó a hangulatom, egyszer nagyon okés minden, máskor egyik pillanatról a másikra a legrosszabb, nincs sok önbizalmam sajnos. Úgy érzem, hogy senki se támogat, szeret. Szerintetek rosszul nézek ki? Privatba küldhetek képet

19/F



ápr. 8. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát...foglalkozz magaddal,egy ki önismeret kéne,
ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy hogy senki sem támogat,senki sem szeret!?1- es vagyok
ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vk....én szívesen meghallgatnálak,meg ilyenek...de sajna késő van,de ha nem baj hogy holnap írok akkor nyugodtan írj privbe
ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is vedd tudomásul a tényt, hogy az egyetlen, aki tényleg segíthet rajtad az csak te vagy. És lassanként kezdd el meglátni a pozitív tulajdonsagaidat. Aztán mondd is ki őket. Kezdetben emiatt egoistának fogsz tűnni mások előtt de ne érdekeljen. Ha bókot kapsz, fogadd el, és ne magyarazkodj. Ha bántanak mindig állj ki magadért. Egy veszekedés során ne vállald az egészet magadra, lásd reálisan a dolgokat. Ha te is hibás vagy benne, a másik fél is az oka, hogy igy alakult. Az éremnek mindig 2 oldala van.
ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elálló füleim miatt volt kevés önbizalmam. Neked is van ilyen problémád talán? Ha gondolod, küldhetsz képet.
ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!