Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire káros ha valaki...

Mennyire káros ha valaki sokat álmodozik?

Figyelt kérdés
Leginkább éjjel szoktam de van hogy napközbe is elképzelek egy szitut es akkor ugy meg tovabb a sztori ez karos vagy nem?

máj. 9. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon

20 eve almodozok, az eletem meg egy rakás szar

Rengeteg beteljesuletlen vágy gyult ossze 20 ev alatt es ezek kinoznak mert nem teljesulnek

máj. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem írtad, pontosan milyen álmodozásra gondolsz. Nekem is van egy fantázia világom, amiről szoktam álmodozni. Segít, ha nem tudok aludni éjjel, vagy ha épp olyan rossznak tűnik a valóság, van hová menekülni előle. Ettől még normális életet élek, sikeres vagyok a munkámban stb. Munka közben nem álmodozom. Legfeljebb egy unalmas meetingen, amikor nem kell annyira figyelni.

Ha pedig olyasmiről álmodozol, amit szeretnél elérni, és van realitása, akkor kifejezetten jó is lehet az álmodozás, segíthet bevonzani, amire vágysz.

máj. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy zavarja-e a normális életét, döntéseit.
máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Teljesen normális, ha valaki álmodozik. Jó, ha egy kis időre el tudsz menekülni a valóságból.
máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Engem a valóság zavar, hogy megzavarja az álmodozást.


Egyébként szerintem normális. Felkészít a valós életben hozandó döntésekre.

máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is szoktam de egyszerű/életszerű helyzetekről régebben mikor kisebb voltam akkor olyanról álmodoztam ami a valóságtól messze van pl hogy tudok repülni egyáltalán nem káros mivel soha nem próbáltam ki még kicsinek sem
máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!