Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az,hogy szeretem...

Miért van az,hogy szeretem gyűlölni a kinézetem és nem akarom azt elfogadni?

Figyelt kérdés
Pl:. régebben zavart,hogy milyen csúnya vagyok és hogy emiatt sosem lesz barátnőm, de mostmár valamiért jó érzés hogyha arra gondolok hogy milyen ronda vagyok és hogy emiatt örökre szűz leszek, és ha pl:. ránézek egy fotóra jó érzés arra gondolni hogy milyen borzalmasan nézek ki rajta. A szüleim azt mondják, hogy fogadjam el a kinézetem de valamiért nem szeretném.

máj. 10. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Pedig ha hiszed ha nem ez is egy lépés az elfogadás felé csak nem jól kozelited meg. Jó ha nem vagy depressziós amiatt mert "csúnya vagy", de úgy lenne az igazi ha megertened hogy nem vagy az.
máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!