Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges hogy vámpír lennék?

Lehetséges hogy vámpír lennék?

Figyelt kérdés
Őrültségnek hangzik tudom... de jéghideg a bőröm. sose meleg szinte. Ha megvágom magam mindig szívogatok 1 kis vért akaratom ellenére és kívánni is szoktam néha nagyon. Hatalmas erővel és sebességgel rendelkezem. Ki se merem mutatni. És már volt olyan hogy verekedésekben mindig 1-2 mozdulattal jöttem ki győztesként, csont töréssel. Volt olyan hogy szükséghelyzetben 4,4 (négy és fél!!!) métert ugrottam. Valamint futásban rövidtávon képes vagyok lehagyni bármely autót.. és a vér iránti vonzalmam egyre nagyobb. Nem szeretnék a vérért gyilkolni segítsetek,légy szí. Ja és ez este jön rám újabban ez a hajlam.
2010. nov. 9. 21:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok Alkonyat, kevés józan ész.
2010. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%

Öhhh, figyelj, kezdjük azzal, hogy honnan gondolod azt, hogy egyáltalán léteznek vámpírok? Úgyértem tudsz róla, hogy léteznek oroszlánok, keselyűk, pingvinek, mert látod őket természetfilmekben, tanultál róluk a suliban, biológia órán.


De vámpírokról tanultál a suliban reál tantárgyas órán, és láttad őket valósággal foglalkozó filmekben?


Mertha nem, akkor tudod elég nagy rá az esély, hogy nem léteznek...

2010. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
46%
ha 4,5 m-t ugrottál neked az olimpián a helyed
2010. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
85%
retardált vagy nem vámpír
2010. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 szüszü ***** válasza:
46%
és mi volt az a szükséghelyzet?és hogy mérted le hogy az 4,4 méter volt?abban a pillanatban,vagy később visszamentél e?
2010. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
86%

1. álló kocsit én is simán lehagyok

2. attól, hogy ovisokat versz, és csak pár csontod törik csak el, nem vagyok annyira kemény

3. 4,4 az nem 4 és fél méter

4. ha hideg a bőröd, örülj, hogy nem melegszik meg a sör a kezedben

2010. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

simán. éjszaka amíg alszol, Edward Cullen a szobádban van és utánad sóvárog.

ennyi gyökér embert.

2010. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
pánikhelyzetben az agy adrenalinrohamot "csinál", és minden sejted mozgósítja a menekülésre, v. a védekezésre, ezért van az, h sokkal jobban futsz, ütsz olyankor. Másoknál is így van. Ha ehhez még alapból jó kondid, és sporttehetséged van, akk feltűnőbb, de ennyi.
2010. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
77%
kisebbségi komplexusod van,vagy nagyzási tébolyban szenvedsz...Alkonyat-függőségXD
2010. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el pszichológushoz. Nem bántásból.
2010. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!