Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt hiszem felek a fiuktol....

Azt hiszem felek a fiuktol. 16 evesen ez normalis?

Figyelt kérdés
Annyi sok eset volt mar, hogy hivtak ki setalni vagy valami...es nem mentem mert...(mindig kitalaltam valamit). Meg akkor se ha az illeto tetszett. Mikor mar belegondolok, hogy ki kell mennem vele es ketten lesuznk csak es ilyesmi, osszerandul a gyomrom, es erzem, hogy valami nem oke. Ez a tapasztalatlansag hianya (eddig egy baratom volt), vagy mi lehet a gond ? Minek vagyok ilyen ? Es hogy valtoztassak ?
2009. márc. 4. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Önismereti kérdések 99% ban az illetőnek kell változnia, ugy változol hogy nem leszel többet olyan, ilyen egyszerű :) 17-f vagyok és szerintem ez picikét gond ha 16 évesen még ilyen vagy, nem tudsz lazitani......

Amugy bulizni szoktál járni? Disco+varátok+pia :D

2009. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még valami, az ilyesmi ellen a legjobb ha beszélgetsz valakivel, aki megértő, kedves :) szóval ha beszélni szeretnél róla irj, ugyse ismerjük egymást mesélünk ezt-azt kialakul egy netes varáti kapcsolat :D nekem már van egy nagoyn kedves ilyen barátom akit imádok, életemben nem beszéltem vele, de rengeteget segitettünk egymásnak :D


Szal ha gondolod irj egy privit, MSN?


NWO

2009. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen kérdése ne a 17 éves fiúcska oktasson már :)lol
2009. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen szinten már pszichológiai probléma → pszichológus tud segíteni. Te magad csak kínkeservesen - vagy úgy sem.
2009. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenre már pszichológus?????:O omfg
2009. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A pszihologus szerintem is tulzas. Azert annyira meg nem sulyos. Szerintem az hogy tudom, es probalok kuzdeni ellene, hogy ne ilyen legyek mar egy valamilyen siznten jo irany. Es ugyveszem eszre, hogyha nemtorodok ezzel, es aztmondom, hogy minden oke, akkor tenyleg minden oke!
2009. márc. 7. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja: amúgy először ne olyan helyre menj, ahol csak ketten lesztek. Körülötted legyenek emberek: étterem, mozi, ilyesmi...
2009. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!