Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Komolyan Túl reagálok dolgokat?

Komolyan Túl reagálok dolgokat?

Figyelt kérdés
18/L vagyok, nem igazán van normális kapcsolatom mással, gyakran magányos.nemis bizom abban, hogy normális kapcsolatot kitudok alakitani, sokszor vannak kételyeim, nem tudom alaptalanul?akik megértenének engem az érzékenységemmel, azokat unom, és zavar, hogy érzékenyek, pedig én is az vagyok sok helyzetben. pl ma idegesen sirva fakadtam, mikor fesztiválozni mentem, és egy haverommal probáltuk elérni a vonatot, útközbe betért egy szórakozóhelyre valamit intézni, és vártam negyedorát lekésve az úccsó-vonatot, mivel kicsit messze van az állomás attól a helytől ahol vártam, aztán sirva meggondolatlanul elmentem oda, van-e késöbb vonat, közben arra gondoltam, hogy megérdemel egy t**k*nrugást a pasi, és nem álhatok többet szóba vele.
2011. júl. 22. 21:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem inkább balek vagy. Meg lehet, hogy fontos neked ez a srác, de úgy tűnik, hogy nem érdemes vele foglalkozni, mert nem kölcsönös.
2011. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez egy xar szitu lehet. talán neked is bekellett vna menned. de alapból fura ez nekem h lekésted a vonatod miatta.
2011. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
úgy volt, hogy várjam meg, mert eggyütt megyünk..
2011. júl. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!