Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek ha találnátok...

Mit tennétek ha találnátok egy pénztárcát tele pénzzel és a tulajdonosának az elérhetőségeivel?

Figyelt kérdés

Találsz egy pénztárcát, benne van 70.000ft egy személyi és egy lakcímkártya. Nem lakik messze a tulajdonos.

Nézz mélyen magadban, mit tennél?

Kor + nem...


2011. aug. 5. 06:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
43%

Eltenném a pénzt az iratokat meg a pénztárcát eldobnám...


16/F

2011. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen semmiképpen nem vinném el, álnévvel feladnám ajánlott levélként. Ha nem ismered, nem tudod milyen ember, ki tudja mivel vádolhat meg ha személyesen odaállítasz a tárcájával. De visszaszolgáltatnám.
2011. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A pénzt megtartanám, a tárcát is ha jó, lehet papírokat is poénból. 20N
2011. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Elvinném neki, mert így helyes. Én is örülnék neki, ha visszahozná, aki megtalálta. 16/L
2011. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
a pénzt gondolkodás nélkül megtartanám az iratokat vissza küldeném
2011. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
az sokmindentől függ, de én eltenném a pénzt.
2011. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Hiába tagadnám, én biztos eltenném a pénzt. A pénztárcát meg vagy visszaraknám oda ahol volt, vagy úgy sunnyogósan visszavinném neki, hogy csak iratok voltak benne, és így találtam az út mellett. Tudom, nem szép tőlem, de így tennék azt hiszem, hisz a mai világban a pénz nélkülözhetetlen sajnos, pedig még fiatal vagyok, de ezt már megtanultam.

16/L

2011. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Attól is függ, épp milyen anyagi helyzetben lennék. Az esetek többségében visszaadnám, úgy ahogy találtam. De lehet hogy most pont olyan időszakom van, amikor kivenném a pénzt és az iratait visszajutattnám neki. Nekem tüntek el irataim, ráadásul minden ( 2-szer is ). Egyszer mindent visszakaptam, de akkor nem volt benne pénz úgy tünt el, második alkalommal szintén visszakaptam, de akkor csak az irataimat, a pénzt kivették belőle ( ám még úgyis örültem neki, mert rengeteg macerától,vesződéstől kímélt meg az illető ). Sajnos az embert rákényszerítik arra hogy csaljon, lopjon. Aki burokban nő fel, az nem tudhatja milyen máról holnapra élni és milyen fillérekért melózni.
2011. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
10000-et elvennék többit vissza a gazdájának
2011. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
32%
Sajtot Ennék
2011. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!