Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek ha találnátok...

Mit tennétek ha találnátok egy pénztárcát tele pénzzel és a tulajdonosának az elérhetőségeivel?

Figyelt kérdés

Találsz egy pénztárcát, benne van 70.000ft egy személyi és egy lakcímkártya. Nem lakik messze a tulajdonos.

Nézz mélyen magadban, mit tennél?

Kor + nem...


2011. aug. 5. 06:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
felhívnám a rádiót és megmondanám hogy hol találtam a pénztárcát és küldenék a tárca tulajdonosának egy számot
2011. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Biztosan visszaadnám, iratokat is, a pénzt is hiánytalanul. Mert ha én hagynám el a tárcámat, én is örülnék neki, ha a megtaláló visszaadná hiánytalanul. Meg amúgy is, ha lenyúlnám e pénzt, tuti égetné a kezem, idegesítene, hogy becstelenül szereztem.
2011. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nekem is
2011. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
azért egy kicsit el lehet venni szerintem ,mert ha nem vinném vissza lehet, hogy mindet elveszti
2011. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
hogy ha ott vannak az elérhetőségei is akkor vagy visszavinném neki vagy pedig elküldeném 15/L
2011. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 réksp válasza:
nem tudom mit tennék de sztem elraknám a pénzt mindent
2011. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

a pénzt mindet elraknám, az iratokat a tárcával meg elküldeném névtelenül a címére


(ez velem is megesett már, a pénzt eltették de örültem az iratoknak)

2011. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!