Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan indulhatnék el az...

Hogyan indulhatnék el az önismeret útján?

Figyelt kérdés

Segítsetek!

22/L


2011. szept. 27. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vágj neki a nagyvilágnak!!!!Én azt fogom tenni!!

Tapasztalj jót és rosszat egyaránt,akkor válsz igazán erős emberré!!

2011. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát..igazából ezt magadnak kell megoldanod szerintem. Meg már el is kezdted úgymond, ha már elgondolkoztál rajta. Találd meg mit szeretsz, tanuld meg uralni önmagad, az érzéseidet. Idő kérdése szerintem.

2011. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbálj ki sok mindent.

(pl én egyetemen sokféle tárgyat felvettem a lepkészéstől a vitorlázásig, így új helyzeteket és új embereket ismerhetek meg.)

2011. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd így ismeretlenül is állítom hogy jó ember vagy. Minden emberben vannak jó tulajdonságok. Az hogy változtatni szeretnél a hibáidon ahhoz az is kell hogy szeressenek téged. Remélem sokan szeretnek. És minden ember hibázik egész életünk során tanulunk. És a jó tulajdonságokat erősítsd magadban, de remélem kapsz pozitív visszajelzéseket. A negatívakat meg akik szeretnek segítenek megváltoztatni. Tudd hogy nem vagy egyedül. Minden ember különböző életkorban és személyiségtől függően másképp reagál az adott helyzetre. Nem biztos hogy hibáztál, lehet hogy csak te érzed úgy. De ha hibáztál,akkor aki szeret megbocsátja. Írom ezt olyan emberként aki nagyot hibázott és ezért menekülnek tőle az emberek mint baráttól. De hiszem hogy helyrejön és nem adom fel a reményt, mai napig érzem azok szeretetét akik a szívemben vannak és fontosak nekem. A kérdésed mögött önvizsgálatot érzek. Az önvizsgálat szükséges de nem minden cselekedet után. Mert aki minden cselekedetét megkérdőjelezi az nem hisz magában. Mondom ezt úgy hogy hibám következtében én sem hiszek magamban. Csak az adhatja vissza a hitemet magamban aki ellen hibáztam. Kitartás! Szeretettel:mejutka
2011. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mejutka vagyok megint: én magam a baráti kapcsolataimban nem hiszem el azt hogy jót gondolnak rólam főleg azok után amit csináltam. Én hiszek az emberek jóságában szeretetében. S abban hogy minden jóra fordul. 22 éves vagy,nem mindenkinek van még ilyenkor komoly oldala de élvezd az életet a komolyságod mellett mert minden perce ajándék.
2011. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy ezért ki fognak rúgni innen, de felajánlom a barátságomat.Nem érzem magam jó barátnak de megpróbálnék segíteni. Ne feledd nincs az a hiba amit én meg ne bocsájtanék. írj egy emailt a mejutka@freemail.hu-ra ha van kedved. 23/l mejutka
2011. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó éjt neked! mejutka
2011. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hasznos választ! Főleg neked, Mejutka, nagyon aranyos lány vagy! :)

Igazából azért tettem fel a kérdést, mert sokszor magam sem tudom ki vagyok, mi vagyok, mit akarok. Sokszor voltak rossz döntéseim, sokszor nem látom dolgokból a kiutat. Nagyon töprengő és bizonytalan vagyok. Persze ezt a külvilág nem érzi.

2011. szept. 28. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!