Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosok kívülről nézve...

Az öngyilkosok kívülről nézve megbánják a tettüket?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom ezen nehéz a szivemnek mert féltékeny vagyok és nem bírom ha az emberek bántanak

rosszindulatuskodnak velem. sirhatnékom van ha lekezelnek valahol vagy nem kedvesek velem. vagy a páromra mosolyog a benzinkutas mikor meglát hogy én is ott vagyok meg fapofa


2011. okt. 26. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tanuld már meg, hogy az élet nem cukorból van és nem is tündérmese. Az emberek ilyenek. Begyepesedettek, sok gonddal és bajjal. Nem kell mindent magadra venned és nem kell mindenkivel foglalkozni sem. Fordulj pszichológushoz, ő segít megoldani a problémádat.
2011. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Antimod ***** válasza:
Igen, ezer évig megbánja, úgyhogyneöldmegmagadat.
2011. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Áhá tehát pasi vagy. És akkor nem gondolod hogy a benzinkutas azért mosolygott a párodra(csajra) mert csaj?? A fapofa meg azért mert észrevette hogy ott vagy te a párja.
2011. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó. :DDDDDDDDDDDDDDDD


Amúgy kérdező hülye vagy. Én már kétszer próbáltam öngyilkos lenni, bányató közepén is, úgy hogy nem tudok úszni. Mégis túléltem simán. Akkor halsz meg csak szerintem, ha meg kell. Bármennyire is mesevilág szöveg.

2011. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Amugy én is a mesevilágban hiszek. Rájöttem hogy eleve rosszul gondoltam az egészet. Ez nem úgy működik hogy "magadra erőlteted" és nagy nehezen megcsinálod.


Ha majd tényleg öngyilkos leszel, akkor nem ezen fogsz gondolkodni, csak hajt az adrenalin vagy akármi hogy megöld magad, észre se veszed. Meg egy éjszaka felkeltem, de tök nyugodt meg minden, nem féltem semmi és kisétáltam útra.. lol.. nem lett semmi mert egy kocsi jött és az is megállt meg dudált meg üvöltőt nekem. Én meg kb magamnál se voltam, csak mintha alva jártam volna, visszamentem járdára és bementem kocsi meg tovább ment szóval gondolom azt hitte csak egy hülye vagyok aki szórakozik.

2011. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdezö szerintem azért diszkriminálnak, mert agyilag problémáid vannak.. föleg a mondatszerkesztéssel.. Ez a kérdés is annyira értelmetlenre sikerült, hogy jujj..
2011. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
na, megbántad?
2015. máj. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!