Éreztetek már így?

Figyelt kérdés

volt már olyan úgy éreztétek nem vagytok elég jók hogy azok legyetek amik szeretnétek lenni? mert én állatorvosszeretnék lenni és tudom h az országban ebbe az egyetembe a legnehezebb bejutni...de mást nem tudok elképzelni, már hatéve mindennél jobban szeretném ezt, de most hogy felvételi előtt állok elég rosszul érzemmagam már napok óta , egyrészt tudom mennyit kell tanulni, de anyukám nem hiszi el hogy megtudom csinálni( persze ezt nem mondja csak tesz apró célzásokat)és enélkülis elég néhez,de ő még minden nnap minimum 2x elmondja...


de mind1 ezt csakugy írtam...szoval ti mit csináltatok ha volt már ilyen? feladtátok vagy nem :'(


2011. nov. 11. 18:58
 1/5 bánomisén ***** válasza:

Természetesen nem. És te se add fel. Senkivel ne törődj, azzal sem, amit anyukád mond, csak tanulj, készülj, felvételizz, aztán legyél jó állatorvos :-)

Miért ne tudnád megcsinálni? Tankönyved van, szorgalmad van, ez az álmod, tehát nem veszed félvállról, szerintem semmi olyasmi nincs, ami meggátolhatna.

2011. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg orvosira járok, Sote- és most passzívon vagyok, mert xar az élet és tudom h így csoda ha megbírnám csinálni ezt a félévet.


Amúgy engem az bánt legjobban, hogy tudom h elég jó vagyok hozzá - csak a hátterem nem elég jó hozzá, állandóan parázok az otthoniak miatt és kikészítem magam vele. Pl. azt se tudom hol fogok lakni jövőre. Dolgoztam suli mellett is pl.

Szóval fájó, hogy még nem is a tanulás az ami padlóra küldött...


Most selejtnek érzem magam. Mindig kitűnő voltam. A 480-as pontrendszerben 447 ponttal vettek fel... és tessék...


persze nem gáz, hogy nem 6 év alatt végzem el az orvosit, de én nem így számoltam az életemben az éveket.


Most megpróbálom hasznosan tölteni a kényszerpihenőt... munka, nyelvtanulás stb.

2011. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha ne add föl.Annyi van benned amennyit te is elhiszel.Kellő akaraterővel el fogod érni a célod,ha más nem is motivál,dacból és azért mert nem hisznek benned bizonyítsd be hogy képes vagy rá.Bizonyítsd be mindenkinek,magadnak is.(: egyébkén voltam már olyan helyzetbe amiben nem hittem hogy sikerülhet,de elhatároztam magam és sikerült.Neked is fog.(:
2011. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, én még nem éreztem így. Én ha kitalálok valamit, azt meg is valósítom, ilyen egyszerű ez. És ha senki nem hiszi el nekem, hogy meg tudom csinálni? Majd meglátják.
2011. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi mindent tényleg sokat segítettetek és hasznos volt mindegyik :)
2011. nov. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!