Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Miért van ez velem?

Ez normális? Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 18 leszek júniusban, 11.- be járok. Mostanában egyfolytában azon jár az agyam, hogy én még nem akarok felnőni, meg hogy tök jó lenne elölről kezdeni az egész gimit, de egy másik suliban. És van a padtársam, egy csaj.. igazából az osztályban vele van a legjobb viszonyom, látszólag 9. óta legjobb barátnők vagyunk.. De nekem ebben a tanévben már kezd az agyamra menni, már nagyon idegesít és legszivesebben már nem is barátkoznék vele.

Szóval van ez a 2 dolog, ami nem hagy nyugodni.. Ez miért van?

De igazából az 1. idegesít jobban.. Hogy már csak pár hónap és aztán itt a végzős év, utána pedig mindennek vége. Pedig egyetemre készülök (orvosi).. Lehet, igazából attól félek, hogy ott már nem lehet hülyéskedni, mindenki full komoly és unalmas lesz.

Mit tegyek?

(hosszú lett, bocsi)


2012. febr. 18. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ott is lehet majd hülyéskedni, ne aggódj. Vagy ha nem, akkor az azért lesz, mert nagyon fáradtak lesztek a sok tanulástól.

Amúgy sajnos az idő visszafordítására nincs lehetőség. Én is szívesen lennék még gyerek, pedig már nem vagyok. :/

2012. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 verde ***** válasza:

Ezt ne így fogd fel! Valószínűleg egy kisebb hangulati hullámvölgyben vagy, ami hamar elmúlik. Gondolj arra, hogy nemsokára itt a tavasz, ismét felveheted a rég nem használt ruháidat, mehetsz sétálni a jó időbe a barátaiddal.

Egyetemen nem lehet hülyéskedni? ne hülyéskedj!!!

Az egyetem a végeláthatatlanan bulizásokról szól, jó néha tanulni is kell egy kicsit, új barátok, új élmények...

Minden rajtad múlik, olyan a körülötted lévő világ, amilyen te vagy.

Na fel a fejjel! :)

2012. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vegyél egy mély levegőt és nyugodj meg. Egyet értek az előzőkkel. Egy hullámvölgybe lehetsz és az egyetemen talán még többet fogsz hülyéskedni, mint most. :)
2012. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!