Bolond srác? Komoly?

Figyelt kérdés
Tiszta elmebeteg vagyok. Már nem zavar, de lehet, mást igen. A tünete annyi gyakorlatilag, hogy dől belőlem a fasssság. Törekszem rá, hogy vicces legyen, tehát csak a legjobb minőségűek menjenek át. Tudom, ezt sokan csinálják, de én jobb vagyok náluk. A mágia erejével - szemkontaktus nélkül - hatok a metrómegállóban emberekre, akik padlót fognak és többrétbe görnyedve vizelik össze magukat a vonyítástól. Na de térjünk vissza a témára. Tehát zsák a foltját elven választottam a barátaimat, de már sajnos mindenki kiugrott valahonnan vagy megvágott pár piros vonalat magán, de én még most akarok komoly kapcsolatot, és mivel olyan tiszta szívű lánnyal szeretném ezért kínos lehet neki, hogy komolytalan vagyok. Jó, ne felejtsük el hogy még élek és ezzel az élmezőnyben vagyok a (képzeletbeli) barátaimmal szemben, de azért mégis egy normális lányról van szó, aki szégyenkezhet egy ilyen állat társaságában, bár most is belém van esve, de nem akarom elrontani, elszennyezni őt. De egyszerűen nem tudok magamfajta csajokkal normális kapcsolatot, tudod, két dudás nem fér meg egy csárdában, szóval csak egy beteg lehet a kapcsolatban és én vagyok az! Rengeteg kapcsolatot próbáltam ki, kivéve a homokot pedig azt többen adták volna. Pfujj (köpés) Szóval ilyen tanár, ügyvéd 30as kategória is játszott, de a beteg is, és a drogos is, és végül a beteg drogos is. Volt koronita, csattogás, szeletelés kicsinyf*szom, az egyik olyan sajátosan nekem tetsző dolgokat tudott mondani hogy a bal szeme alól ki kellett tépnem a terminátor lapkát, a másik meg úgy hazudott, mintha oklevele is lenne róla, a harmadik le akart szopni egy embert, hogy több pénzünk legyen. Már tudom, nekem a tisztaság, ami számít. Annak ellenére, hogy ennyire aggódom tuti sok f*szkalapabb van annál, hogy magamtól kellene féltsem.. Jé tényleg, felesleges volt ezt a rengeteg szart legépelni ide. De mostmár úgy teszek, mintha nem tudnám, és nem jutott volna eszembe a válasz és nem felejtettem volna el.
2012. máj. 24. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
nem gondolod, hogy végigolvasom?
2012. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jézusom ez most komoly ?XDXDXD
2012. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én végig olvastam de mekkorra szivás XD
2012. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
látod mennyi időt elpazaroltál? Én addig egy másik hülyén röhögtem :)
2012. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
:D :D :D :D :D Te nem vagy beteg,csak egyszerűen jófej :D <3 Mondjuk ez a szöveg kicsit komplikált :O
2012. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :DDDD

szereztél nekem egy jó estét, kösz :D

hol lehet ilyen fiúkat megismerni?

2012. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb dózisban adagold magadnak a cuccot, ettől én is padlót fognék..
2012. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ideverek odaverek megjöttek a pulóverek!!

hatosom!! te még egy ilyet nem talááálsz, sírtak is már utánam mert elmentem, be is linkelem :D az mekkora pofátlan lenne, inkább meghagyom a manóknak


K G ha azt hiszed ez nem az alapjárat akko inkább ne rulettezél soha. Gyere át holnap és szívjunk be, én adom

2012. máj. 24. 20:28
 9/12 anonim ***** válasza:
hol laksz te k*csög?:D hagy röhögjek veled én is:D elhülyülnénk egész naP:D 20/F
2012. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kár :(

hatoska voltam;)

2012. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!