Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek a bunkóság ellen?

Mit tegyek a bunkóság ellen?

Figyelt kérdés

Valamiért bunkóan viselkedem társaimmal, de leginkább a lányokkal, és tisztára már hasonlítok Dr. House-hoz. Persze lehet köze van már régebb óta-i hosszabb kapcsolataim szakításaihoz. Semmi modorom nincsen, mit kellene tennem?

Sokszor ingerlékeny vagyok. Kiabálok barátaimmal.



2012. jún. 3. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lennék az ismerősöd. :( Moderáld magad. Ennyit tudsz tenni ellene. :(
2012. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg senki nem áll ki mellettem, nagyon olyan mintha tök egyedül lennék, és mindenki ellenem.
2012. jún. 3. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy gyógyszer erre, Cián a neve. Sokat kell bevenni,egyszerre,ne félj,utána nem leszel bunkó.
2012. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de ne feledd a te lelkeden is szárad.
2012. jún. 7. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Lol figyeld a mártírját. Idefigyelj öcsi,ha bunkó vagy,és megakarsz változni megváltozol,ha nem megy,nem akartad igazán.Ha nem akarod,akkor nincs miről beszélni,roló le,vágod? Másodrészt meg utolsó dolog ami az én lelkemen szárad az ez.Azt Gondolod hogy a nárcizmustol leszel menő,pedig nem. HA egyszerűen bunkó vagy,és problémád van vele NE LEGYÉL BUNKÓ. Ha meg Nincs problémád,nem akarsz változtatni önmagadon,akkor a kérdés is fszság. HA valóban érdekelne a probléma,kis odafigyeléssel rég megoldhattad volna. Úgyhogy osszad másnak a " Én vagyok a Bunkó,meg a mártyr egyszemélyben brühü" formát,mert nem vagyok rá vevő.
2012. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Intj lehetsz, nem baj, én is bunkó vagyok lány létemre, inkább szarkaztikus, arrogáns, de ilyen vagyok kész, tudok aranyos is lenni
2018. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!