Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok mindenkibe...

Miért vagyok mindenkibe szerelmes?

Figyelt kérdés

Régóta tart már ez, több éve, azt hittem majd kinövöm, de nem, még most is tart és már nagyon zavaró. 16 vagyok (lány) és ha bárhová megyek és megtetszik egy fiú egyből tetszik meg szerelmes leszek belé... :D pl. tegnapelőtt jérkeztem haza a nyaralásból ott is megtetszett egy fiú és most hallgatom a depis számokat egymás után meg sírhatnékom van úgy hiányzik :( Mikor fog elmúlni? Olyan rossz hogy ez miatt vagyok olyan sokat szomorú... Amikor tavaly voltam nyaralni akkor is megtetszett egy srác, nincs olyan nap azóta sem hogy ne gondolnék rá. Szörnyű érzés. Mit tegyek ellene? Ez pontosan illik rám: [link]


:( Veletek volt már ilyen?



2012. jún. 28. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Ne mis tudom jó hír vagy rossz: ez nem szerelem.

Szerintem kinövöd. 16 évesen én is mindig mindenkibe "beleszerettem". Az érzés még manapság is megtalál néha, de már tudom, hogy ez nem szerelem. Így már nem lomboz le, csak élvezem amíg tart.

2012. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akkor mi? Olyan erős érzés, nagyon rossz hogy emiatt van sírhatnékom.
2012. jún. 28. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is ilyen vagyok! :) Képes vagyok másodpercekig (legalábbis míg a szemem előtt van a pasi)eljátszani a gondolattal, hogy most kezdődik egy nagy szerelem. Tök beleélem magam, meg minden, aztán soha többé nem látjuk egymást! Ezután meg évekig azon rágódok, hogy mi lett volna, ha... Nem tudsz ellene mit tenni, én már huszon fölött vagyok jóval, mégis ezzel a "problémával" küzdök!
2012. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez ellen nem tudsz tenni. Talán ha lesz barátod, akkor majd ő elvonja a figyelmedet a többi "2 másodperces szerelmeidről"...Ezeket attól tartod még mondjuk 2 év után is szépnek, mert nem ismered meg őket és az esetleges hibáik nem rondítanak bele az illúziós képbe, álmodozásaidba. A beteljesületlen szerelem ettől marad szép:D

Bár ezt nem is nevezném szerelemnek, csak erős vonzalomnak valaki iránt akit nem is ismersz, csak a pillanatnyi kisugárzása tetszik meg de fú de nagyon:D

2012. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hogy mi? Vonzalom, vágy, fellángolás...

Énekesbe, színészbe még nem zúgtál így bele? Az sem szerelem, csak valami vonzódás. Jön-megy. :)

2012. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tessék! Példaként a hétvégi buliba rögtön két srácba is "beleszerelmesedtem", pedig már rég nem vagyok tini. :) Régen kiakadtam volna ettől, túlagyaltam volna, azt hittem volna, hogy beleszerettem és szomorú lettem volna. Most már tudom, hogy nem vagyok szerelmes. Nem tudom pontosan mi ez, de nem szerelem. Nem vagyok szomorú sem (mert pl. többet nem is látom, vagy mert épp foglalt volt), egyszerűen csak élvezem ezt az érzést, amíg tart. Nemsokára elmúlik. Persze ha elkezdenék szomorkodni, meg azt képzelni, hogy én most beleszerettem és milyen rossz nekem, hogy foglalt vagy nem látom többet, akkor szenvednék és még tovább is tartana.

(#1 és #5 voltam)

2012. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

"A bánat és a szerelem ugyan az:

Mindkettő miatt hibákat követünk el"

2012. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Igen, nem is egyszer.(semelyikből nem lett semmi). Az első "áldozatom" egy nálam 15-20évvel idősebb zenetanár volt(2-3évig).Utána jött egy nálam 20évvel idősebb tök ismeretlen pasi, a neve miatt(1év).Aztán egy szintén tök ismeretlen srác(+5év)(ez csak pár hónap), aztán egyik bnőm osztálytársa, akit úgy hívtak, mint a +5ös srácot.(közel2éve tart, most próbálom "felejteni"). 15/L
2012. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, pedig én is elmúltam már 20 néhány évvel...Szerintem ez ilyen fellángolás meg vágy. Találkozom egy pasival és elkezdek róla álmodozni. Ez eltart egy darabig, amjd jön egy következő. Egy időben kb 1 hónapig minden nap egy buszon utaztam egy sráccal. Soha sem beszéltem vele, ő volt "a buszos jó pasi". Ennek már 3 éve, és mai napig néha eszembe jut hogy mi lett volna ha. De közben meg tetszett már X meg Y is, mindegy hol járok mindig találok ilyet...
2012. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Avander válasza:
100%

Ez az eset nagyon sokaknál előfordul. Itt valójában nem az illetőbe vagy szerelmes, hanem magába a szerelembe. Vágysz arra, hogy legyen egy párod, akivel együtt lehetsz, és szeretheted őt. Hogy ki, annyira már nem is fontos, csak legyen, és ezért lehetséges ez. A legjobb módszer rá ha megtalálod igaz szerelmedet, és szerintem akkor nem okoz többet ez problémát. Ha mégis, akkor a szerelmed mellett valójában nem vagy boldog.

Szerintem ez okozhatja a problémát, remélem segítettem neked! :)

2013. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!