Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok mindenkibe...

Miért vagyok mindenkibe szerelmes?

Figyelt kérdés

Régóta tart már ez, több éve, azt hittem majd kinövöm, de nem, még most is tart és már nagyon zavaró. 16 vagyok (lány) és ha bárhová megyek és megtetszik egy fiú egyből tetszik meg szerelmes leszek belé... :D pl. tegnapelőtt jérkeztem haza a nyaralásból ott is megtetszett egy fiú és most hallgatom a depis számokat egymás után meg sírhatnékom van úgy hiányzik :( Mikor fog elmúlni? Olyan rossz hogy ez miatt vagyok olyan sokat szomorú... Amikor tavaly voltam nyaralni akkor is megtetszett egy srác, nincs olyan nap azóta sem hogy ne gondolnék rá. Szörnyű érzés. Mit tegyek ellene? Ez pontosan illik rám: [link]


:( Veletek volt már ilyen?



2012. jún. 28. 12:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
:)van ilyen:) a legjobb barátnőm is ilyen:D meg lát egy fiút és rögtön beleszeret:$$ Én meg:DD tiszta ellentételek vagyunk:) nekem nagyon szépnek,okosnak,aranyosnak kell lennie,hogy egy pasi bejöjjön :$ már kb 2 éve tetszik egy fiú és nem tágítok:) enyém lesz ha bele is döglök :P
2013. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na látod így kell ezt csinálni :D Szuper hozzáállás :D
2013. okt. 19. 17:14
 13/13 Zoralos válasza:
Lányok akkor keressetek meg...én tuti bejönnék nektek és hűséges tip vagyok. Csak mondom
2018. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!