Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kalóz metál stílus dolog, nem...

Kalóz metál stílus dolog, nem teljesen tudom, hogy van-e ilyen, de valaki írna olyanról ami éppen a "kalóz rocker" nevet "ha van iylen" mesélne? :D

Figyelt kérdés
Már nagoyn régóta érdekel a tenger és alestormot hallgatok már nagoyn régóta és egyszerűen ez az egész anynira tetszik, hogy valahogy kiszeretném mutatni valamivel, de nem tudom, hogy ilyen van-e vagy ezek csak a sima rockerek alestorm pólókban...valaki valamit erről?
2012. szept. 14. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Légyszíves Fuss neki még egyszer a kérdésednek és nyugalomban, lassan fejtsd ki. Mert ÉRTHETETLEN.
2012. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mobilról írt.

Am én megértettem, szóval okosabb vagyok mint az elõzõ FAAAAAAAKKKKKK YEEEEEEEAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

2012. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Unatkoztam rajz órán és onnan írtam, és épp alestorm szólt fülemben és arra gondoltam, hogy olyan stílus van-e így a rockereknél ami a kalózságot tükrözi amiről az rí le, hogy ő azt képviseli, mint a hungaristáknál az iylen bőr övek meg a skinheadeknél a fehérfűzök acélbetétesbe...Szóval olyan dolog amitől így ezt kilehet mutatni...Nagyából ez lenne a kérdés, hogy van-e ilyen dolog amivel ezt fel lehet mutatni?
2012. szept. 19. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!