Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szeretném elérni, hogy...

Miért szeretném elérni, hogy bízzanak bennem az emberek, mikor én senkiben sem bízok?

Figyelt kérdés
Úgy értem... Ez kicsit beteges nálam. Idegesít, ha egy ember nem bízik bennem, és mindig elérem, hogy meg is bízzanak bennem. Nem élek vissza ezzel a bizalommal, csak jól esik. Viszont én sosem mondok el senkinek semmit, sosem merek rábízni senkire semmit. És soha életemben nem mertem senkinek egy kicsit sem megdőlni bizalomjátékok közben. Miért?
2012. okt. 26. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ettől érzed nyeregben magad, van "hatalmad", tiéd a másik bizalma, de másnak ezt nem adod a kezébe. MEgnyugtat téged, hogy bármikor visszaélhetnél vele, téged nem bánthatnak így.

Bántottak már téged, igaz?

2012. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
El sem tudod/ja képzelni mennyit.
2012. okt. 27. 00:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tegeződj, nem vagyok öreg.

Akkor azért csinálod, amit írtam. Nagy átlagban én is ilyen vagyok másokkal, kivéve hogy a legjobb barátomnak nagyrészt meg tudtam nyílni.

Fallal veszed körbe magad, de így később nagyon magányos leszel...

2012. okt. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert azt szeretnéd, hogy te tudj bízni másokban. Görbetükör.
2012. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nagyon nehezen bízok meg más emberekben, de valahogy, mégsem menekülhetek. A bizalom kölcsönös dolog, de ha a részemről hiányzik, akkor valamelyik oldalon csak el kell kezdeni. Ha sikerül elnyernem más bizalmát, akkor ezáltal az enyém is kialakul idővel:)
2012. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A bizalomhiány korunk népbetegsége, amit a hatalmi rendszerünk igyekszik fenntartani az: "oszd meg és uralkodj" elv alapján.Ha jobban bíznánk egymásban kevésbé lenne szükségünk a pénzre ami ugyebár ütközik a monetáris rendszer érdekeivel.
2012. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!