Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire vélnétek ezt? Teljesen...

Mire vélnétek ezt? Teljesen elmebajos?

Figyelt kérdés

Van 1 bátyám, aki a szüleinknél él, 38 éves, én 18, f.


Nagyon sok hülyeséget csinál, de újabban tegnap engem is sikerült meglepnie... reggel felzaklatott, leszedte rólam a takarót, kiabált, mint valami fogyatékos, hogy keljek fel, mondtam, hagyjon békén, erre a 2 napos alsónadrágjával kezdte el csapkodni a fejemet. Mint egy büdös autista. Megmondtam neki, megeszem a csokikáját :DDDDDD ha nem hagyja abba. Nem hagyta.


Felkeltem, felbontottam azt a pár ezer forintos trét, ettem belőle. Sajnos kell a szervezetemnek valami édes, cukros (CSOKOLÁDÉ), amivel kompenzálni tudom azt a sokkot, ami a nagyon korai keléskor ért. Kell egy egyensúly. Odamentem hozzá, megmutattam, hogy az övét eszem. Nem hitte el, csak "ühüm"-ezett.


Később megnézte és kiakadt. Síráshoz közeli állapotban odarohant a 64 éves apjához és elkezdett hangosan kiáltozni, hogy "DOBD KI A GYEREKET A LAKÁSBÓL, FELBONTOTTA A CSOKIMAT ÉS EVETT BELŐLE!!!"


Visszajött és láttam, hogy kotorászik a cuccaim között. Megnéztem, mit csórt el: a pénztárcámból hiányzott egy 500-as. Kérdem tőle, hol van? Adja vissza... azt mondja, semmit sem tud róla. :DDDDDd


Erre mondom neki, hát sajnos a szervezetemnek még több csokira van szüksége, mert lement a vércukrom, stb. és gondolom azért zaklatott fel olyan korán, mert tudja, hogy ilyen érzékeny a szervezetem és meg akart kínálni a csokijával. Fogtam, kibontottam a másikat, abból is ettem.


Erre bepöccent, megint odarohant az apjához, visszajött és kikapcsolta a gépemet. Amit nem ő fizetett... :DDDDDDd És lenyúlta az mp4 lejátszómat.


Szóval most ott tartunk, hogy kikapcsolta a működő gépemet + 500-assal lóg. Ja, azt meg se kell említenem, hogy 400k-t kap nettó havonta.


Értitek, 38 éves FELNŐTT "FÉRFI" (!!!) és ilyeneket csinál. :D Mint egy tetves autista óvodás, aki nem érti, hogy mi lesz, ha nem hagyja abba, amit csinál... nem értem az agyát.


Milyen baja lehet? Miért csinálja ezeket? Ennyire fogyatékos? Ijesztően komolyan gondolta, hogy neki van igaza, amikor ettem a kis csokijából. Képtelen elköltözni, mert fél a magánytól. Mi baja? Nagyon irritáló, hogy ilyen autista-feelingje van, pláne, hogy a kib*szott sok pénzt csak pakolja a számlájára, alig költ még magára is valamit, nemhogy másra...



2012. okt. 29. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Uuuh, megértelek, az én nővérem is elég érdekes, de ennyire azért nem. Tényleg sajnállak. Amúgy féltestvéred (mert úgy írtad, hogy az "apjához" ment oda)?
2012. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem teljesen normális, de az a mondtad a lényeg, hogy fél a magánytól. Nyilván nincs senkije, a szülei meg már marhára unják, így azzal próbálja pótolni a törődést, ami hiányzik neki, hogy téged irritál. Inkább járjatok el ketten kocsmázni, szórakozni, vagy bármi, és jobb lesz.
2012. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csinálja ezeket?" - talán mert provokálod?


Mindenesetre neked halvány fogalmad sincs az autizmusról, és autista gyermeket nevelő szülőként felháborítónak tartom, ahogy az autizmussal élőkről nyilatkozol! Szerinted aki autistának születik, az annak akar születni? Szerinted a család erre vágyott? El nem tudod képzelni, mivel jár napi szinten autistával együtt élni, és pluszban még az ilyen "büdös autista" típusú fröcsögéseket hallgatni, olvasni, miközben naponta küzdenünk kell a gyermekért.

Te meg 500 Ft-okért és kikapcsolt gépekért nyavalyogsz, miközben szándékosan provokálod a bátyád. Igen, én is látok ilyeneket: óvodás, kisiskolás gyerekek között, akik azt élvezik, hogy mások gyengeségeit kihasználják. Bár tudod mit, nem is. Az óvodások kb. 80%-a felfogja, hogy akinek valamilyen gyengesége, fogyatékossága van, azokat inkább támogatni, segíteni kell, nem pedig szándékosan provokálni. Csak a legostobábbak élvezkednek azon, hogy dühítik azokat, akik erre fogékonyak, és még dicsekszenek is vele. Szánalmas vagy, nőj fel inkább!

2012. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ne foglalkozz vele, ez az alak minden héten felteszi ezt a kérdést minimum egyszer, csak mindig valami más történetet talál ki. Eddig ő 19 éves volt a bátyja pedig 40. Az autizmus eddig nem nagyon szerepelt a kulcsszavai között, ha neked esetleg ott van a figyelt kulcsszavaid között, számíts rá hogy találkozol még párszor a kérdezővel és a hülye kérdéseivel a képzelt bátyjáról...
2012. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, ahogy a fogyatékos emberekrőlír, lerí rólad, hogy egy érzéketlen kis féreg lehetsz. Be van jelentve mindenesetre a kérdésed moderálásra, addig lehet, hogy magad kellene szakorvoshoz fordulnod...
2012. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
megneznelek titeket :D ,marha jo szorakozas lehet.
2013. márc. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
én igazoltan autista vagyok.felfogtad mit írtál rólunk?
2013. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ötös válaszoló kommentjéhez írom:

Há! Háhá! Kiderült a sötét titkod...

2013. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!