Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi önbizalmam nincs már...

Semmi önbizalmam nincs már annyit csalódtam emberekben, így ismerkedni is alig tudok. Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam a pasikban és már nem hiszem el,hogy szép kedves és okos nő lennék. Mindenki átvert,mert megadom az esélyt mindenkinek,aki szimpi és bizalmat szavazok.

Már semmi önbizalmam és ha rám ír valamelyik társkeresőn (csak ilyen helyen ismerkedek,mert nem bulizok) egy helyes pasi,mindig az villan át az agyamon,hogy áh én biztos nem kellek neki. És aztán szépen le is morzsálódnak.

Mit tegyek,hogy újra olyan "bombázó" legyek,mint régen,hogy válogathassak és végre megtalálhassam a párom?

Félek,hogy a végén egyedül maradok,mert alábecsülöm magam és így hogy kellhetnék bárkinek is?

24N


2013. jan. 14. 22:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sziaszrok csajok! Itt olvaslak titeket, hogy 22-23 évesek vagytok és ti beszéltek önbizalomhiányról és csalódásról, miközben nektek semmi okotok az önbizalomhiányra, csak szerintem nem vesztek észre minden lehetőséget. Én is kisebbségérzéstől + önbizalomhiánytól szenvedek, számtalan hibát is elkövettem amiatt, mert ami a szívemen a számon + félénk is voltam/vagyok. Ez a ki kell + ki nem kell duma ez valami örök kamu... Az a lány aki természetes, értelmes és szerethető az simán gurul csak adjátok meg magatoknak a lehetőséget erre.
2013. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is így vagyok vele.De ne félj eljön az igazi csak várnod kell,és mozdulj ki otthonról.
2013. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!