Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha teljesen...

Mit csináljak, ha teljesen megkeseredett, boldogtalan, depresssziós fiúvá váltam, csak azért, mert sosem kellettem egy lánynak sem és úgy érzem minden lány undorodik tőlem és az emberek is utálnak?

Figyelt kérdés
Hiába minden, úgy érzem, azért is vagyok sikertelen az életben, mert az a fájdalom, ami azért van, mert egy lánynak sem kellettem még sosem minden rányomja a bélyegét, ráadásul a sok szerelmes párokat látva is nehéz lenne nyugodtnak, boldognak lenni, ők élvezik az életet és én is csak erre vágyom, mgésem kapom meg sosem, mivel csúnya vagyok és nem vonzó a lányok számára.

2013. jan. 19. 00:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
*az életet
2013. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!