Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen jogon szívja az egyre...

Sanjuro kérdése:

Milyen jogon szívja az egyre fogyó oxigént a magamfajta értéktelen, jövő nélküli ember?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek mindenkitől, hogy a személyes szennyesem itt teregetem ki, tudom, hogy mindeninek meg van a saját maga gondja-baja. Sokszor egész egyszerűen utálok élni, főleg amikor szembesülök azokkal a problémákkal, amiket a saját emberi gyengeségeim okoztak. Például: az MA képzésemben a kudarcok jelentős hányadát az okozza, hogy nem tudom időre véghez vinni a feladataimat. Lehet, hogy ez már valamilyen depressziós tünet, de egyszerűen nem látom az életem jövőképét, hogy milyen területen fogok elhelyezkedni, egyáltalán mivel érdemes foglalkozni, hogy a mindennapi betevőt elő tudjam állítani. (A párkapcsolatról, családalapításról már lemondtam, egyfelől nem vagyok az a testileg-lelkileg vonzó ember, akinek a karjába alélnak a nők, ill. a fentiek tekintetében sosem lesz elég pénzem ezekre). Azok a dolgok, amik érdekelnek, inkább viszi a pénzt, mint hozzák. Sokszor érzem úgy, hogy jó lenne meghalni. Egyes rendkívüli szituációkban ez egyre inkább közelít a tettleges kivitelezéshez. Ami visszatart, a családom (bár jobb lenne nekik nélkülem), ill. a kárhozattól való félelem.

2013. jan. 21. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Te egy intelligens ember vagy, aki utálja magát. Próbálj meg megbarátkozni magaddal, mert tényleg valami butaságot fogsz csinálni! Ha van kedved beszélgetni, írj privát üzenetet.


20L

2013. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egy csomó ember jövökép nélküli és nem kérdeznek ilyent, te sem!!!! ok? :) az hogy értéktelen vagy, biztosan van vmi értéked, én találnék benned! :) carpe diem!
2013. jan. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a meleg hangvételű hozzászólásokat, próbálom rendezgetni az életem, remélem sikerül valahova eljutnom, bár először a Mennyei szférával lenne szükséges újra megerősítenem a kapcsolatom, mert ha őszinte akarok lenni, ami (jót) eddig elértem, azt nem magamnak, hanem a fentről jött áldásnak köszönhetem.
2013. febr. 19. 09:55
 14/14 anonim ***** válasza:
na látod, te legalább meg vagy áldva. Én meg sz*pok még azzal is, mert hogy áldás nincs rajtam az biztos!
2013. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!