Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 21 éves vagyok és nagyon...

21 éves vagyok és nagyon durván depressziós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve nem találok munkát azóta szinte csak itthon vagyok.Ha vmi bajom van màr rögtön azt hiszem haláloa beteg vagyok.Lenne lehetőségem kimenni külföldre de már azon aggódom hogy mi lesz anyuékkal ha itthon hagyom őket.Pasik terén se állok vmi jól.ha meghallok vmit hogy egy jó pasi jó nőnek tart és ezután em keres rögtön magamba kezdem el keresni a hibát hogy biztos nem vagyok eleg jó neki persze mást rögtön megkeresne es nem bánja hogy soha többé nem talàlakozunk. Annyi mindent kihagytam az életemből és azt érzem már túl késő elkezdeniert ha elkezdem akkor történik vmi rossz.Tudom hogy nagyon nehéz lennea kezdet!
2013. szept. 29. 16:00
 1/2 Feke88 válasza:
Menj társaságba! Persze, hogy depressziós vagy, ha csak otthon vagy egy éve... Nincs egy barátod/barátnőd se, akivel néha el tudsz ugrani valahova mászkálni egyet? Egy-két óra a friss levegőn sokat segíthet.
2013. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is kb így vagyok, annyi hogy én már melóztam életemben de 1 éve én se találok. srác vagyok és diplomás is. de ahol élek, egyelőre semmi esély munkát találni, elköltözni meg nincs pénzem. ha gondolod beszélgethetnénk. írj rám bátran.
2013. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!