Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az öngyilkosság...

Szerintetek az öngyilkosság az gyávaság? Gyáva megfutamodás, vagy bátor menekülés az élet sivársága elől?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Egyéni döntés.
2014. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Az a gyáva, aki végigszenved egy unalmas, kilátástalan életet mert fél tenni valamit. Nem mondom azt hogy bátor dolog az öngyilkosság, de azt sem hogy gyáva.
2014. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
a viharba ne lenne gyáva, olyan mint mikor kilépsz lolból mert a csapatod úgy sem nyer akkor meg minek maradj
2014. jan. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Természetes szelekció. Hullik a férgese, a életképtelen.
2014. jan. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%

Kissé nyersen fogalmazta meg a lényeget az előttem szóló, de egyet értek vele.

Az erősek kitartanak, a gyengék feladják...

2014. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez,akkora baromság,hogy gyávaság.Nagy bátorság kell az öngyilkossághoz,ha nem kéne hozzá bátorság,akkor sokkal több halott lenne,mint most,ráadásul mi a francnak éljen az,aki csak végig szenvedi az életét?Az a gyáva,akinek kilátástalan az élete,nem tud rajta változtatni és mindig is öngyilkos akart lenni,de nem tette meg,mert gyáva hozzá és inkább folytatja tovább pocsék életét,végig szenvedi az egészet...marha sok értelme van,így élni...persze,akik nincsenek ilyen helyzetbe azoknak felesleges magyarázni úgy se értik meg....
2014. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%

"Nagy bátorság kell az öngyilkossághoz"


A lónak a faxát.


Ahhoz kéne a bátorság, hogy változtass az életeden, te nyomorult.


De ahhoz gyáva vagy, inkább nyafogsz, hogy majd öngyi leszel, hogy ezzel sajnáltasd magad, aztán amikor mindenki leszarja, akkor megsértődsz és megpróbálod.


Persze nem akarod, hogy sikerüljön, mert akkor nem látnád, ahogy anyád sajnál - vagy sír, hogy mi lett a kölykéből.


Gyomorforgató látni a sok kis pisist, aki még azt sem tudja, mi az élet, arról rinyálni, hogy az milyen szar. Szánalmas csürhe vagytok, és a legkevésbé sem érdekel, hogy éltek-e, vagy elhúztok végre a halál véres farkára.


Nem bátorság kell az öngyilkossághoz, nem is gyávaság. Pusztán önzés és ostobaság.

2014. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Ki mondta,hogy én öngyilkos akarok lenni?XD Én nem írtam ilyet és nem is akarok az lenni és nem is olyanokról beszéltem,akik csak nyávognak figyelem felhívásként,hogy öngyilkosok lesznek,hanem akik tényleg megteszik(az ilyenek nem nyávognak róla,bár úgy tűnik,hogy neked erről halvány lila gőzöd se volt,amikor ez tök alap).Egyszerűen leírtam,hogy miért nem gyávaság,vannak olyanok,akik nem tudnak változtatni életükön,hiába próbálnak nem megy nekik,antiszociálisak.De,ha komolyan nem jutottál el addig,hogy tud,hogy vannak olyan emberek,aki tényleg képtelenek változni,akkor nem csodálom,hogy gyávaságnak tartod és fogalmad sincs róla,hogy miért kell ehhez bátorság.Nagyon nem vagy a témában erről ennyitXD
2014. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

".persze,akik nincsenek ilyen helyzetbe azoknak felesleges magyarázni úgy se értik meg...."

Ja lehet,hogy ez miatt gondoltad,hogy ilyen helyzetben vagyok,de nem arra akartam utalni,hogy én ilyenben vagyok,hanem arra akartam utalni,hogy sokan nem értik meg az öngyilkosokat az öngyilkossági kérdéseknél,ahogy te se,mindig csak azt nézik,hogy a család mit él állt,de az sose,hogy az öngyilkos mit,az nyugodtan szenvedjen tovább...

2014. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

"vannak olyanok,akik nem tudnak változtatni életükön,hiába próbálnak nem megy nekik,antiszociálisak"


Ez komoly? Aki "antiszociális" (tudod egyáltalán, mit jelent ez a kifejezés?), az legyen öngyilkos, mert úgysem tud megváltozni? Ember, te melyik zárt intézetből írsz?

2014. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!