Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érdeklem a "barátaim...

Miért nem érdeklem a "barátaimat"?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy elvárják, hogy mindig én keressem őket. Most, hogy szünet van, egyszer se kerestek. Nem foglalkoznak azzal, hogy élek-e egyáltalán, vagy mi van velem. Jó, talán nem is várhatnám el tőlük...nem tudom...mindig is ilyenek voltak. Olyan mintha, amikor valami bajuk van jó lennék, egyébként meg nem érdeklem őket. Ha valami baj van, mind hozzám szalad először, mert hogy én úgyis mindig kitalálok valamit, amivel megoldják a dolgot(ezt ők mondták). Én mindig próbálok kedves lenni velük, mindig segítek, amiben csak tudok... Szóval talán szükségük van rám....de csak ha bajuk van. Soha nem hívnak magukkal sehova, soha nem jutok eszükbe. Nagyon zavaró. Amikor ezt elmondtam nekik, a válasz az volt, hogy: "De minket érdekel, mi van veled." Nem is veszik észre, hogy ez nekem milyen rossz. De hát barátok nekem is kellenek...:S Most mit csináljak?
2009. dec. 29. 13:03
1 2
 1/13 papagenou ***** válasza:
92%
őket úgy hívják hogy haszonlesők:) vágd az arcukba, kegyetlenül, ne kíméld őket. majd a reakciókból következtethetsz. amúgy valószínűleg úgy tekintenek rád mint egy biztos pontra amely szilárdan áll a lábán, mert mindig mindenkinek tud segíteni, csak arról feledkeznek el hogy a legerősebb épület is ledől előbb-utóbb ha nincs karbantartva.
2009. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 papagenou ***** válasza:
88%
előző vagyok. dobj nyugodtan privátot ha szeretnél még valamit. egyébként nagy részt velem is ez van, azért beszélhetek tapasztalatból. talán tudok neked segíteni.
2009. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezek nem igazi barátok csak kihasználnak téged ahol csak tudnak, keress más barátokat. Én is így jártam lesem*szarják a fejem. De már túltettem magam, mert rájöttem hogy jobb így.Egy jó ideig rossz lesz neked.. de egy idő után sokkal jobb lesz. 17 L
2009. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem is küdhetsz privátot, ha valami kérdésed van .17 L
2009. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én is így vagyok ezzel sajnos! :'(
2009. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 papagenou ***** válasza:
88%

"Én is így vagyok ezzel sajnos! :'("

első vagyok. bocs hogy osztogatom, de ha van miben, talán neked is tudok segíteni:)

2009. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok ezzel.

Emellett utálom a sulit ahova járok,de legfőképpen az osztályom...

2 barátom van össz-vissz.

1 fiú,akit rettentően szeretek (barátilag),de Ő az orzág másik felén lakik :(

Másik pedig,1 barátnőm,akivel nem láthatjuk egymást olyan gyakran,mert Ő is másik településen lakik,és suliba is máshova jár...

Ők vannak nekem ketten. Vannak persze "haverok",meg ismerősök...De mind olyanok,akik kihasználnak ott,ahol tudnak...

Amúgy a kérdésre térve: Felejtsd el mindegyiket. Szakítsd meg a "kapcsolatot". 1 szó: Kihasználnak. Keresgélj új baráti társaság után. Remélem Neked jobb lesz :)

2009. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A bajban derül ki,ki az igazi barát,ahogy ezt "Belga is mondja"
2009. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt az kérdést akár én is feltehetném, egy két különbséggel.

A "barátnőmet" ha keresem telefonon, nem veszi fel, mindig leráz. Nyáron beszéltem vele utoljára személyesen, de akkoris nagyon átvágott. De ez hosszú történet, úgyhogy nem tudom most leírni. Ő sosem keres, egyszerűen nem érdeklem, pedig ha tudná ez nekem mennyire fáj. Olyan rossz, mert én itt szenvedek miatta, olyan sokat gondolok rá, ő meg le se..zar. Bocsánat a csúnya kifejezésért...és egyszerűen nem tudom, hogy MIÉRT? MIÉRT, MIÉRT? Valószínűleg sosem fogom megtudni. De úgy vagyok vele, hogy én minden tőlem telhetőt megtettem. Kerestem vagy 100szor, levelet is írtam neki, amire válaszolt is és írta, hogy jó lenne már beszélni, de ő most a hétvégén nem ér rá, meg azután sem. Hát jó...gondoltam magamban: talán időpontot kellene kérnem?, hát nem. Velem ne szórakozzon. :S Pedig én mindig szeretem őt, de ez sajnos egyoldalú.

Lehet az a baj velem, hogy én túlságosan ragaszkodom az emberekhez, a barátaimhoz, utána meg koppanok eggyet, mert én senkinek sem vagyok igazán fontos. :-(


Ilyen az élet...:-(

2009. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17:24Nagyon ismerös,sajnos én is ilyen vagyok,szinte megtudnám a másikat folytani a szeretettemel,de én még nem taliztam olyan lánnyal aki ezt igényelte volna..szerintem legyél rosszfiú,ezt jobban értékelik!
2009. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!