Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátaimat már nem érdeklem...

A barátaimat már nem érdeklem vagy nagyon a szívemre veszem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm legyen A a másik barátnőm legyen B


Mondta nekem tegnap előtt B hogy kint voltak vasárnap abba a nagy viharban A-val.

Viszont mikor A nálam volt, azért ment haza mert Jajj mindjárt vihar lesz. De az nem volt jajj mikor B-vel volt kint abba a nagy viharban. Úgy hogy hozzám el sem jöttek.


Meg múltkor megyek fel msn.re B fenn volt. 1 szavas válaszokat adott, látszott hogy annyi kedve van velem beszélni, mint púp a hátán. Kérdeztem tőle A-t várod?Mondta igen.


Ez azért is fura, mert mi mindig olyan jó barátnők voltunk 3-an mi változott meg??


2011. máj. 4. 16:32
1 2
 1/15 Darcy01 ***** válasza:
Valóban úgy tűnik, hogy kiközösítettek. Próbáld meg megbeszélni a legjobb barátnőddel, hogy rosszul esnek neked ezek a dolgok és, hogy miért csinálja ezt.
2011. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azt mondja hogy nem, de nem tudom. Az is lehet hogy tényleg a szívemre veszem.. Felfújom. De ez olyan rossz. Álmomban erről is álmodtam, és sírtam... :-(
2011. máj. 4. 16:41
 3/15 anonim válasza:

Én a magam bőrömön tapasztaltam meg, hogy hármas barátság nem létezik hosszú távon. Előbb-utóbb az egyik fél ki lesz közösítve, mert a másik kettő jobban megtalálja a hangsúlyt.


Próbálj meg vele beszélni, ha meg nem érti meg, akkor keres más valakit. S ha tényleg fontos vagy nekik, nagyon hamar rá fognak jönni, hogy hiányzol, szükségük van rád. Csak most kell nekik egy kicsi teret hagyni. Régebben mennyire volt jobban A B-vel? Mert az is lehet, most kezdik felfedezni, hogy több közös van bennük, mint azt gondolták volna. S akkor kell kicsit hagyni, mint a szerelmeseknél, hogy elmúljon ez a fellángolás, s akkor már tisztán érezni fogják, hogy értékes barátnő vagy nekik.

2011. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
legjobb barátnők voltak 4 évig.
2011. máj. 4. 16:50
 5/15 A kérdező kommentje:
És most úgy érzem hogy én bele tiportam ebbe a barátságba. Nekem A 2 éve a legjobb barátnőm. És még ráadásul én vagyok felháborodva, lelkiismeret furdalásom van. :-(
2011. máj. 4. 16:52
 6/15 anonim ***** válasza:

én is így voltam:S Beszéljétek meg! Ha megváltozik a helyzet, király. Ha viszont nem, akkor mielőbb "tegyél le" róluk, mert nagyon sokat lehet sérülni az újabb és újabb bizalmi körökben, meg megbocsájtásokban meg esélyadásokban. Ha kellesz nekik, tesznek érted. Ha nem, akkor meg hiába töröd magad. A Barátság nagyon fontos dolog, de nem ér annyit az, hogy legyen baráti társaságod, hogy megaláztatásokat kelljen elszenvednek.

sok szerencsét:)

2011. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-)
2011. máj. 4. 16:55
 8/15 Darcy01 ***** válasza:

"hülye paraszt válaszoló foglalkozz másokkal BUNKÓ FASZ"


Ez nekem szólt? Miért kaptam? Szerintem semmi rosszat nem mondtam.

2011. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
nem mindegy am én vagyok az A vagy a B nem tom meik
2011. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ő az A barátnőm volt :D
2011. máj. 4. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!