Gáz/ciki a helyzet ?

Figyelt kérdés
Én egy pesti tini lány vagyok és az egyik iskolarendezvényünkön részegen jelentem meg, az osztályom persze látott és a tanárok nagy része is biztos tud a dologról, mert ez már egy jó ideje történt. Sokszor eszükbe jut a többieknek és olyankor durva dolgokat mondanak, hülye érzés és nem tudom hogyan tudnám kezelni a helyzetet
2010. jan. 13. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sz*rd le, az a legegyszerűbb.
2010. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal cikibba, amikor a tanárok teszik ezt, és "érzik jól magukat" egymással. Úgyhogy, semmit:)
2010. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mást tenni, mint hogy elengeded a füled mellett, meg persze tanulsz az esetből, és legközelebb nem iszod le magad. Egy részeg lánynál kevés visszataszítóbb dolog létezik.
2010. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy melyik suliba jársz? Én is olyan iskolát akarok, ahol az osztálytársak szerint ciki inni :) Kevés ilyen van manapság.
2010. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedvenc idézetem:

Néha az emberek éveken keresztül ugyanattól a problémától nyomorultak, holott azt is mondhatnák: "Na és?" Ez az egyik kedvenc mondásom: "Na és?" Nem tudom, hogy éltem túl az éveket, mielőtt megtanultam, hogy használjam ezt a trükköt. Sokáig tartott, míg megtanultam, de ha egyszer sikerül, sosem felejted el.

2010. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te legalább jól érezted magad.

XD

2010. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ciki, aki hülye haljon meg...
2010. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!