Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen ezt...

Mit tegyek? Egyszerűen ezt már unom. Nincs életem!

Figyelt kérdés

16évesen teherbe estem. Elvetetni nem volt szívem a kisbabát így hát megszültem! Mikor 4hónapos terhes voltam elhagyott a bvarátom! Azóta nem is halottam felőle.

18éves vagyok..fiam két éves. De Egyszerűen nincs életem. Édesanyámra nem számíthatok. Tudom az én hibám is!

De belefáradtam,hogy minden nap suli után azt kell mondanom a barátnőimnek ha elhívnak valahova hogy: ,,Hazakell mennem Tomika miatt"

Nem tudok elmenni se bulizni se sehova. :( Belefáradtam.

És utálom emiatt magam! Plusz néha suliból is halasztanom kell, mert senki nem tud rá vigyázni!

Ti mit tennétek az én helyemben?


2010. jan. 13. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
én továbbra is kitartanék, bármeddig, h ha már "az én hibám is", legalább ne a gyerekem szenvedjen az én hibámból.
2010. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszülted a fiad,tudnod kellett volna,hogy egy gyerek felelősség,kötelesség és lemondással jár.Most már az ő érdekeit kell figyelembe venned.Bulizás nélkül meg lehet lenni.A bulikban komoly férfit úgy sem alálnál,aki neked is párod lenne,meg a fiadnak ia apja.Találkozhatsz még bulin kívül is valakivel,aki szeretni fog téged és a fiadat is.
2010. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos kimaradsz a bulizásból,de a fiad + h legalább befejezd a sulit mindennél fontosabb! Majd ha nagyobb lesz,talán be tudod pótolni + új pasit is tudsz keresni.
2010. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress olyan barátnőket,akiknek szintén van gyerekük és találjatok ki közös programokat!
2010. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Még nagyon fiatal vagy, nem maradtál le semmiről. Sok olyan tizenéves van, akiknek nincs gyerekük, és mégsem jának bulizni, vagy csak nagyon ritkán. Ha meg már nagyon el szeretnél menni valahová, kérj meg egy rokont vagy megbízható barátot, hogy vigyázzon addig a kicsire!
2010. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem lehet a kisgyerekkel is szórakozni!Nem muszáj diszkóba menni.Párt is találhatsz magadnak kisgyerek mellett,de azt szintén ne diszkóban keresd!
2010. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Én vigyáztam volna vagy elvettem volna, vagy örökbe adtam volna. Senkinek sem jó így. A gyereknek van egy rosszkedvű mamája, neki sem jó, neked sem... Ha nem akarsz megválni a gyerektől, akkor csinálnod kell tovább mert mit tehetnél?
2010. jan. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
83%

Szia!

Én is 16évesen szültem,igaz az én babám még csak 5hós.Ha már vállaltad,ne hagyd magára,ne dobd el,mert te mégis az életed választod.Ha meg mégis jobb lenne élni,akkor a kicsinek keress rendes szülőket!!!!

Én a világ minden kincséért sem adnám oda senkinek,még azért sem,mert buli meg minden...látod az ilyen szülők miatt ítélik el a többi tizenéves anyát-apát,mert van 1-2,aki felelőtlenül szül,később pedig majd valaki neveli,mert ő bulizik...előbb kellett volna gondolkozni!!!

2010. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zenon ***** válasza:
87%

Első kommentelőnek teljesen igaza van!

És ne utáld magad!Az a barátod szégyene,hogy nem tartott ki melletted és a gyereketek mellett.Ez az ő szégyene,és ő (is) okozója volt ennek a helyzetnek.Nem akarok itt szenteskedni,de próbálj meg valami támaszt találni,mert ez így neked túl nagy teher,hogy ilyen fiatalon viseld.Talán anyukáddal rendezni kellene a viszonyt vagy egy családtag segítségét kérni.Elhiszem,hogy élni szeretnéd az életed,de azt úgy kell alakítanod,hogy a kisgyereknek jó legyen!Ő legyen az első!Én tisztellek azért az áldozatért,amit hoztál,hogy nem mondtál le róla,kihordtad,gondját viseled.Te egy jó szülő vagy,a volt barátod meg egy nulla.Igenis van életed,csak megváltozott,mert a gyermeked részese lett.Ez különbség.

2010. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Az a helyzet hogy édesanyámmal nem tudom rendezni a kapcsolatot mert én Sopronban lakom ő meg Miskolcon. Sajnos ő alkoholista és elköltözött az élettársához. Édesapám négy éve meghalt.

Még arra gondoltam hogy felkéne keresnem a volt barátomat, és akkor vele megoldani valahogy. Hisz nem csak az én gyermekem hanem az övé is..

2010. jan. 14. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!