Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerűen, elrontottam az...

Egyszerűen, elrontottam az életem! Nemtudnám Újraírni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

lécci csak normális válaszokat !

az a helyzet ,hogy 15 vagyok Több mindent is elrontottam eddig Fölleg azt ,hogy elvesztettem az egyetlen lányt aki igazán szeretett =/ teljesen összeomlottam mikor szakitottunk azóta vagyok passzív dohányos napi 1,5 doboz =/ és teljesen kivagyok már és akkor még tetőzi ,hogy máshol is úgy alakul a helyzet ahogy nemkéne =( nem tudom mit tehetnék még én próbálok változni de nemmegy =/ és egyre inkább vonzom a bajt a belhét =/

Segitsetek !

15/F


2010. nov. 21. 00:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem cigizni kell hanem felszedni egy új csajt, hidd el fog múlni a fájdalom csak vesd magad bele az életbe sport, bulik, szakkör olyan helyek ahol sok új emberrel talizhatsz.
2010. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudod mit jelent a passzív dohányos kifejezés.

Te még csak éretlen kisfiú vagy, akivel történt egy rossz dolog és azt hiszi elrontotta az egész életét.Majd túléled.Nem kell sajnáltatnod magad a napi 1,5 doboz cigivel.

2010. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után mindenki úgy érzi, hogy itt a világ vége, ez teljesen természetes dolog. Majd elmúlik. A passzív dohányzás egyébként az, ha nem te szívod a cigit, hanem csak füstös helyiségben tartózkodsz.

Az életedet meg végképp nem rontottad el, hiszen még csak az elején tartasz, nagyon fiatal vagy. Rengeteg örömben lesz még részed, meglátod. A fájdalom is hozzá tartozik az élethez, fogadd el, hogy most ez van. Esetleg próbáld elterelni a figyelmedet jó filmekkel, könyvekkel, társasággal. Azt a lányt meg ne idealizáld, ha olyan igazán szeretett volna, most együtt lennétek. A valódi szeretet mindent megbocsát. De ehhez még fel kell nőnötök, a tiniszerelem még nem erről szól. :)

2010. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de má vagy 3 hónapja szakitottunk és minden nap eszembe jut !:S
2010. nov. 21. 00:13
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Három hónap nagyon kevés idő egy kapcsolat kiheveréséhez.
2010. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
am 6 hónapig voltunk együtt :S
2010. nov. 21. 00:17
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Úristen, amikor olvastam a kérdést, azt hittem, hogy valami 31 éves lány írja, akinek egy iskolát sem sikerült elvégeznie, az összes rokonával össze van veszve, anyja kitagadta, WC-pucolóként tud csak dolgozni, a pasik rá sem néznek, és 10milliós tartozása van... Na azt nevezem elrontott életnek.

Mi a szart akarsz 15 évesen? Még el sem kezdtél élni, hogy rontottad volna el?


Amúgy meg minden a fejben dől el. Ha le akarod győzni a cigifüggést, lefogod.


A fogalmakat pedig kevered, a passzív dohányos nem dohányzik, csak mások füstjét kénytelen szívni. Te aktív dohányos vagy, nem? >.<"


A lány miatt sajnállak, majd kihevered, kölyök.


17/L

2010. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Gubózz be, legyél depis, ilyen korban ezt kell.

Aztán majd ha kihevered azt se fogod tudni, hol partizz.

Jobbulást.

2010. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Legyél emós! :D
2010. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
beteg vagy ? Én emost aki a legjobban utálja őket SOHA . am megpróbálom kiheverni =/ ugyis van msot egy lány :'D
2010. nov. 21. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!