Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ember jut eszetekbe a...

Milyen ember jut eszetekbe a Dorottya névvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, mert ez a nevem és nemtudom milyen ember vagyok, és szeretnék minél több ember megismerni. Csak nemtudom, hogy viselkedjek velük. Szerintetek?
2010. jan. 16. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem a Dorottya névről a purutya weboldal jutt az eszembe. xD
2010. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
micsoda? purutya? az meg micsoda???? :DDD
2010. jan. 16. 20:46
 3/19 anonim ***** válasza:

egy blog :D

[link]


az extrém-et csak akkor nézd meg, ha erös idegzetű vagy.

2010. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

"az extrém-et csak akkor nézd meg, ha erös idegzetű vagy."


Ezt mi a francnak kellett odaírnod? Meglátja, elkezdi furdalni a kíváncsiság, hiszen az mindenkit érdekel, amit valami miatt nem ajánlanak. Ha másra nem is, arra mindenképpen kíváncsi lesz, hogy miért csak akkor nézze meg, ha extrém az idegzete.


Egyébként összeroncsolódott hímvesszők, undorító fertőzések, mindenféle undorító hullák vannak ott. Ne nézd meg!

2010. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kösz nem.

De am senkisem válaszolt a kérdésemre. Csak vicceltek! A többieket megkérném, hogy komoly válaszokat irjanak! Légyszives!

2010. jan. 16. 21:48
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem a nagymamám jut eszembe. Őt is Dorottyának hívták.

Kedves, jószívű, önzetlen asszony volt. Mindenkinek segített, akinek csak tudott.

Volt olyan, hogy ételt loptak tőle, gondolták, úgysem veszi észre, hogy eltűnt. Amikor újra jöttek hozzá látogatóba ezek az illetők, a nagymamám, ahelyett, hogy kidobta volna őket, kérte, hogy legközelebb, ha nincs otthon mit enniük, szóljanak nyugodtan,és ő ad, de ha lehet, ne vigyenek el szó nélkül semmit. Persze ők elszégyelték magukat. Az a legszebb az egészben, hogy a mamám megbocsátott nekik, pedig csak a barátnői voltak, nem családtagok.

Ennyire jószívű volt.


A Dorottya, nagyon szép név.

2010. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszike. ez nagyon szép történet volt.:) nekem annyira nem tetszik a nevem. de ez már igy marad :) mégegyszer köszi a válaszod!
2010. jan. 16. 21:56
 8/19 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Igen, talán nem a legkorszerűbb név, de szép,ezt hidd el.

Nekem a mostani változatok nem tetszenek (Dorisz, Dorina, Doroty, amit Dorotinak ejtenek).

Sokáig nekem sem tetszett a nevem (Tímea), de már megbékéltem vele.

2010. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Mikor kicsi voltam akkor volt egy barátnőm akit úgy hívtak. Szőke, fürtös kislány volt. (Azóta egy ribi lett, de ezt most hagyjuk) :D


Amúgy ha egyszer lesz egy kislányom (márpedig remélem, hogy lesz) akkor benne lesz a választható nevek között. :)

2010. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Nekem is egy ribi jut erről a névről az eszembe,az osztálytársam volt,de olyan vöröses haja volt,nem tudom kiskorában milyen volt a haja:D
2010. jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!