Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szombathelyi Kanizsai...

A Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium igazgatója, hogyan lehet ennyire tuskó, nemtörődöm, b4szok a másikra merénvagyokaDIRI, kocsog ember?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
én is a KDG-be járok de egyelőre nem sok személyes tapasztalatom volt vele, max folyosón köszöntés. Tanít téged, vagy miért vagy róla ilyen véleménnyel?
2010. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hálistennek már nem! Nem véletlenül írják mindenhol,

(itt is) hogy a KDG-be ne menjen aki kérdez felőle... az igazgatójuk minősíti a színvonalát az iskolának... addig segítőkész csak meg foglalkozik másokkal, míg érdekei fűzik hozzá... szemét tapló!

2010. szept. 15. 07:49
 3/7 anonim válasza:
52%
Az ilyen fakta féleményeket nem az internetre kell írni. Én i soda jártam. Az igazgató mindent megtesz az iskoláért és a fejlődésért. meg lehet nézni miketcsinál. És nem szidni kell. ha te is ennyíi mindent elérsz és teszel valamiért akkor pofázzál. Igen is hogy jó igazgató és ha bajod van vele neki mondd. mert ez gerinctelenség!!!!
2011. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaja biztos igazad van, csak te gondolom nappali tagozaton jártál oda! mert az estisek fizetnek ám érte te okostolyás, nem állami támogatásból mint te is bazz... am igen épp ahogy írtad, mindent megtesz az iskoláért... a mások pénzéből, amikor meg már úgy látja nem jövedelmez neki a diák akkor le**arja, te biztos egy orvospalánta vagy vagy a rossebtudja, amugy meg tanulj meg írni...
2011. júl. 23. 18:15
 5/7 A kérdező kommentje:
mellesleg meg mondtam neki te kis porbafingó ne aggódj, nem is mert mondani semmit, honnan tod én mennyit értem el az életbe te kis szarjankó. mit véded ennyire? biztos színötös voltál nála... mindig is utáltam a benyalósokat... pedál stréber... LOL...
2011. júl. 23. 18:18
 6/7 anonim válasza:
édes aranyos kérdező! jó régen írtad a kérdést, azért remélem azóta megtanultad, hogy a tojást hogyan kell helyesen leírni, és nem mást kell szidni :)
2014. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen már tényleg nagyon régi a kérdés de azt muszáj megjegyeznem hogy attól hogy valaki jó tanuló, még nem biztos hogy nyal vagy stréber. Tanulni KELL. Én is jó tanuló vagyok, mégsem nyalizok a tanároknak, és még csak azt sem mondhatom magamról hogy stréber vagyok. Állítólag jó eszem van. Nem attól lesz valaki stréber "okostolyás", mert tanul és jó tanuló, és nem is akkor lesz valaki menő mert nem tanul szart se. Ne irigykedj másokra ilyen látványosan légyszíves, mert nagyon meglátszik. Ja és igen...én is remélem hogy azóta megtanultad hogy az toJás, nem pedig tolyás...na akkor ki tanuljon meg írni?:)
2015. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!