Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen unalmas az életem?

Figyelt kérdés

Soha semmi nem történik velem,nem is járogatok el sehova se.Hétköznap abból áll,hogy felkelek,suli,hazajövök,gép,tanulás,tv,fürdés,alvás.Hétvégék pedig, későn kelés,gép,tv,kaja,megint kockulás.Max.nagyon ritkán átmegyek bnőmhöz,de ez csak havi egyszer van:SGondoltam hogy kitalálok vmi hobbit magamnak,de nem tudom hogy mihez lenne kedvem.Nincs sok barátom,mondhatni 1-2,akik közeliek.A többi meg sz*rik a fejemre.Szinte mindig csak netezek,meg zenét hallgatok,ebből áll az életem,a sulin kivül persze.De már beleuntam az egészbe.Másoknak olyan jó izgalmas életük van,akik blogot írnak,na ők se azt írják bele,hogy felkeltem,elmentem suliba,hazajöttem,tanultam,lefeküdtem....:DHogyan tehetném az életem izgalmassá?:)

16/L


2010. jan. 29. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

én is várom az ötleteket

21/f


tanulj meg hangszeren játszani

2010. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hehe,azért örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel:)

A hangszeres dolog már nekem is eszembe jutott....:)

2010. jan. 29. 20:07
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Énis ajánlanám a hangszert... Pl. gitár... Ha tudsz énekelni, akkor az még jobb:) keress zenekart, ha már megy vmennyire. Menj szórakozni! ha szereted a gitárzenét -> jókis koncertek:P Ha discot hallgatsz, akkor ott a disco.. Biztosan elmennének a barátaid is veled, főleg ha egyezik a stílusotok!
2010. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kutyát. Nekem is van, napi két órát sétálok vele, közben rengeteg emberrel megismerkedem. Hétvégén kutyasuli van, ez is nagyon izgalmas. Rengeteg olyan elfoglaltság van, amit kutyával lehet űzni, pl. taníthatsz neki trükköket, de akár komolyabb dolgokra is megtaníthatod, csatlakozhatsz pl. egy kutyás mentőcsoporthoz, nem is lenne elég ez a hely arra, hogy felsoroljam, mi mindent lehet egy kutyával csinálni. Én 17 vagyok, kutya nélkül nagyjából olyan életem lenne, mint neked, de neki köszönhetően nincs időm unatkozni!
2010. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Először döntsd el, hogy miben vagy tehetséges.


Jó a ritmusérzéked? Menj táncolni! Szereted a zenét? Válassz hangszert!

Szereted az állatokat? Tarts kutyát, macskát, hörcsögöt, bármit, vagy menj el sétáltatónak egy menhelyre! :)

Jó a kézügyességed? Fűzz gyöngyöt, készíts dekupázst, varrj, köss, hímezz, horgolj...

Sportolnál? Tengernyi lehetőséged van.

Szeretsz kirándulni? Irány a természet hétvégén! :)


A lehetőségek tényleg korlátlanok! :)

2010. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Te tudod mi érdekel, mit szeretsz, járj el sportolni, zenélni, táncolni, bulizni, vagy mindet egyszerre, mittudomén. Ismerkednél is és csak érdekesebb lenne mint ülni a gép előtt. Ott hiába várod hogy történjen valami...
2010. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha egy hobbit is választasz sem lesz izgalmasabb. Én például nemcsak netezek, filmet, sorozatokat, meséket nézek, könyveket olvasok mindenféle témakörben, magam is írogatok, rajzolással is próbálkozom, zenét hallgatok, takarítgatok, bár nem napi szinten, de találkozom a barátaimmal, s így is monotonitást érzek.
2010. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nyelveket tanulok, az is jó elfoglaltság!
2010. jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
szeintem azzal van a baj, hogy ha megis van az ötleted, akkor sem akarod kivitelezni, mert mindig találsz valami kifogást. Pl tánc oké van ritmus érzéked, de pl úgy érzed van rajtad felesleg, vagy nem mernél megnyílni mások előtt. De ha tévedtem akkor ok, irány a megvalósítás. ( nekemis a megvalósítás része nem megy a dolognak XD)
2010. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Nehogy azt hidd h a blogolok mind igazat mondanak. Valamelyiknk a fele sem igaz, pl én ismerek olyat. Vagy pedig felfogás kérdése az egész, lehet h ezeknek az embereknek mindig rózsaszín szemüveg figyel az orrukon. Más látásmóddal is javíthatsz a helyzeten.
2010. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!