Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen unalmas az életem?

Figyelt kérdés

Soha semmi nem történik velem,nem is járogatok el sehova se.Hétköznap abból áll,hogy felkelek,suli,hazajövök,gép,tanulás,tv,fürdés,alvás.Hétvégék pedig, későn kelés,gép,tv,kaja,megint kockulás.Max.nagyon ritkán átmegyek bnőmhöz,de ez csak havi egyszer van:SGondoltam hogy kitalálok vmi hobbit magamnak,de nem tudom hogy mihez lenne kedvem.Nincs sok barátom,mondhatni 1-2,akik közeliek.A többi meg sz*rik a fejemre.Szinte mindig csak netezek,meg zenét hallgatok,ebből áll az életem,a sulin kivül persze.De már beleuntam az egészbe.Másoknak olyan jó izgalmas életük van,akik blogot írnak,na ők se azt írják bele,hogy felkeltem,elmentem suliba,hazajöttem,tanultam,lefeküdtem....:DHogyan tehetném az életem izgalmassá?:)

16/L


2010. jan. 29. 20:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

22:52

hát igen,a megvalósítás része nekem se megy...:S

22:55

És hogy lehet más szemszögből nézni a világot?:)

2010. jan. 30. 22:58
 12/20 anonim ***** válasza:
ismerj meg :)
2010. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
hát én meg ugy vok, h szinte minden féle sportban jó vok, 5évet kosaraztam, most 1éve triatlonozok... 1ik rokonom a sziget-nél dolgozik, ezért tok melózni nyaranta a Volt Fesztiválon, Balaton Soundon és a Sziget Fesztiválon is... meg van a nyugis szállásom, szórakozhatok is, stb...
2010. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

a legutóbbit is én írtam, csak vmi baj volt, aztán most tesztelgetem h mi lehet a baj, bocsi :D

...szal a folytatás:



imádom a zenét, szinte napi 15-20órát hallgatom a zenét... akik ismernek, azok tanusíthatják, h van eszem is, szal jó tanuló is vok.... DE! kvára szarul érzem magam, mert nincsenek olyan barátaim, akikkel tudnék 1-2x hetente elmenni bulizni, vagy csak pipázni, meg beszélgetni, stb... amellett vhogy nincs szerencsém a csajokkal se, mert akikkel kavarok épp, azokról 1 kis idő múlva kiderül, h utolsó kvák... viszont most megint elkezdtem élvezni az életet, mert elhívott 1 jó csaj táncolni a jövő évi bálra, szal örül a fejem, meg úgy érzem idén összejöhetek 1 olyan csajjal, akivel akár hónapokig vagy évekig is szívesen lennék együtt, hát remélem sikerül vmit kihoznom....


jah és neked pedig azt tanácsolom, h kezdj el ismerkedni uj emberekkel, a bnőiddel többet talizz, több programot csináljatok 1ütt, kisebb társaságoddal épülj be másik társaságba, stb... ha már megismersz 1 vkit 1 másik társaságból, akkor már lehet építkezni a társaságra :) sok sikert... várom a fejleményeket ;)

2010. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz el szórakozni? pl.: osztálytársaiddal
2010. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a gondom, mint neked. 19 eves lany vagyok. Es elni akarok, atelni mindent, amit lehet, es erezni.


A kutyas valasz tetszett nekem, meg az 01-29 20:22-es valasz.

En kijottem aupairnek Angliaba, ez volt a nagy vagyam, mert unalma svolt az eletem, kellett egy kis uj. De itt is unatkozok, mert faluban vagyok, nem nagyon mozdulok ki, csak hetvegeken a varosba, az jo, de nem ismerek senkit, kb ugyanaz a helyzet mint azelott.

De van idom gondolkodni, hogy mit kezdjek magammal. Pl en is elkezdek majd tancolni, vagy vmi sportot. Mar kozelebb erzem magam ahhoz, hogy minek fogok tanulni, mi akarok lenni. Nem nagy dolgok ezek, de kell hogy legyen- talaj az eletedben valamit, amit szeretsz es csinalhatsz, es mar nem i lesz olyan uncsi.

2010. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
na változott azóta valami?:)
2011. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen:)

Így utólag vicces visszaolvasni a kérdést:D

Hát azóta több barátom lett,járok szórakozni,több önbizalmam van(de még így se túl sok),bátrabban merek ismerkedni.Azért most is elég sokat vagyok itthon,meg néha rám tör az unalom,de hát ilyenkor nyáron sokan ezt csinálják:)

Azóta már más színben látom a világot:)

17/L

2011. aug. 2. 11:34
 19/20 anonim ***** válasza:
mitől változtál meg?:)
2011. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom...igazából semmi extrát nem csináltam,talán az idő múlása segített:)
2011. aug. 3. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!